Traži se poslovni partner/financijer

Ma ne bi se ni ja ukljuciva u ovo al na vise foruma vidim ovakve oglase koje se ispostavi na kraju da su prevare i onda ljudi zalu da su izgubili novce,a ako ista ne volim to su te prevare. Prevarili su i mene i to na ovome forumu no sva srica nisu bile neke velike cifre,al ne zelim da se netko drugi opece. Evo svako dobro i tebi zelim da ne bi @mayandream mislila da i tebe napadam i vrijedam kao i nju

Pretpostavljam da se radi od dropshippingu ili nekom tako sličnom poslu?

Ja tu ne vidim apsolutno nikakvu kritiku već otvoreno vrijeđanje s optužbama za lažiranje i to ne jednom a što se tiče prezentiranih informacija pa zar doista misliš da ću sve iznijeti ovako javno? Klincima koji ne znaju kako izgleda 100k kuna a kamoli da ih imaju?

Ne. Da je dropshipping ne bi nam trebao toliki obrtni kapital.

Klinac mozda jesam jer imam tek 20 godina,no bavim se internet marketingom uz niciju pomoc vec 5 godina. U tih 5 godina sam samostalno napravia stan i evo danas sam kupio mobilnu kucicu i 4 male brodice koje cu iznajmljivati ovo lito. Ne znam zasto si tako arogantna i zasto mislis da si iznad svih. I ne sudi druge o kojima ne znas nista. Ovo je zadnja objava koju cu napisat na ovom oglasu. Sve sto ti zelim jest dobro poslovanje i ugodne blagdane,samo se nadam da tvoj ego nece unistit tvoj posao. Lp

Bingo…a kog vraga ja govorim cijelo vrijeme?

Pozdrav mayandream,
istina je da je oglas napisan bez previše podataka itd kao što su forumaši rekli. Al dobro predvidjam da ste mladi :wink:

A pošto “predvidjam” o kakvom se poslu radi - direct sales preko plačenih oglasa na FB/Google preko vašeg webshopa. Pa imamo uskustva sa time… pa nam je zanimljivo.

Mi trošimo vaš godišnji iznos za oglase, koje ste prikazali nekad i na mjesečnom nivou. Poslujemo u 10-ak država u Evropi, direct sales na webshopovima i landing pages , preko plačenih oglasa.

Što se tiče kapitala/obrtnog nije problem ako stvar ima pozitivan ROI…
Samo je stvar dogovora suradnje itd. ( + ako idemo skupa onda idemo na maximum, ne na 100k€ godišnje nego na 1mio € + )

Imamo 2 firme u 2 države, pa smo interesenti uložiti ili suradjivati (ovako na brzaka neki potencial postoji ali treba sve to pregledati i sistem “obrusiti”) - naravno prije nas zanima nekoliko informacija. Imamo partnere po svijetu i nekoliko partner/skladišta tako, da nam nije problem napraviti od ovoga veliku stvar (naravno ako se pokaže da je to sve kako mora biti).

Pa možete odgovarati i ovdje ili u privatnoj poruci ili emailu.

• U kojoj državi poslujete , samo HR?
  • koliko je ROI ( %)
  • koliko je CPA/CPO (cost per order)
  • average order value
  • koliko je nabavna neto cijena proizvoda/koliko prodajna neto
  • odakle je dobavljač EU ili kina (zbog uvoza, zaliha itd).
  • ko brine za oglase vi sami ili neka agencija
  • koliko je vlastnika vaše firme
  • koliko vas radi na projektu

Toliko od mene.
Pozdrav!

Sasvim je dovoljno napisano za onoga kojeg mi tražimo, zar ne :wink:
Privatna poruka poslana pa možemo dalje i osobno.

Ljubomorni ljudi popljuvali post, odmah prijevare, itd. Neki ljudi ne mogu shvatiti velike cifre zarade i ako oni ne mogu do njih onda odmah sve negativno. Milijuni dolaze iz mentaliteta. :slight_smile: Želim Vam puno uspjeha i da svi zaradite puno novaca. :slight_smile:

kod nje nema zarade, gubitci, a treba jos necijeg kesa da ga spali

Početni post je smiješan - s jedne strane bahato upozorava ljude da se ne javljaju ako nisu bi blizu ciframa koje se nalaze na komadičku screenshota s tko-zna-čije statistike, a s druge strane traži financiranje na forumu koji okuplja uglavnom mlađu ekipu koja se webom bavi iz hobija. Tko ima ozbiljan biznis, ovaj forum bi odabrao kao zadnju opciju za traženje sredstava, a i onda bi tražio to na transparentan način.

U većini slučajeva, ljudi koji predlažu neki posao, a sve detalje ostavljaju za privatne poruke, boje se da će drugi uočiti nedostatke/laži njihovog biznisa, pa će na to javno upozoriti i druge.

Ukoliko ipak želiš da slike budu u uvodnom postu, uploadiraj ih virus free na naš server (u post), i prebacit’ ću ih tamo. :o:

Umjesto da opetovano dovodite u sumnju screenshot koji se vrlo lako može provjeriti mogli ste jednostavno stupiti u kontakt, kao @Mabiz , postaviti prava pitanja, dobiti odgovore pa na osnovu tih odgovora zaključiti koliko je ozbiljna ili neozbiljna ponuda.

Što se tiče idiotizma da je bahato reći da se ne javljaju ljudi koji nemaju određenu cifru doista ne znam što bih rekla. Bahato je reći koliko je novaca potrebno/koliko se vrti u biznisu…svašta… :zipper_mouth_face:

Nema smisla uploadati screenshotove kad čak i moderatori podržavaju tako olako optuživanje nekoga za editiranje i lažiranje istih.