Traži se web dizajner za redizajn stranice oglasnikprijevoza.com

Pozdrav,

traži se osoba koja bi napravila redizajn stranice http://oglasnikprijevoza.com/

Glavnina obima posla je:
-početna stranica
-potraži prijevoz
-predaj oglas
-o nama
-moj profil (eventualno istaknuti malo bolje razliku između moj profil vs nečiji tuđi profil)
-uredi profil
-moje poruke (što uključuje i neke posebne situacije kad je oglas vezan uz poruku)
-moji oglasi
-stranica za registraciju
-custom alerti
-pop up s osnovnim infom nekog korisnika
-prikaz karte (naglasak na upute kod prikaza karte)
-ima još par značajki koje bi dodali vezano uz filter pretraživanja

Nadalje, traži se:

-redizaj loga (tj. uljepšavanje postojećeg, ne nešto sasvim novo…)

• dizajn nebi trebao biti full respozivan, ali bi se trebao dovoljno dobro prikazivati i na manjim monitorima, isto kao i većima. Znači korištenje cijelog ekrana, a ne da je kao trenutno stranica ograničena na neku fiksnu veličinu.
    Odrediti eventualno neku minimalnu širinu. (isto kao i maksimalnu)

Stoga se traži i posebna prilagodba dizajna, koji bi se prikazivao isključivo na mobitelima. Tako da mobilni prikaz ima praktičniju organizaciju elemenata sukladno mobilnom korištenju.

Osoba koja bi se prihvatila ovog posla, ne mora ništa raditi sa HTML-om, može cijeli dizajn napraviti npr. u photoshopu, i predati ga kao .jpeg format s odgovarajućim assetima.

Molio bih ponude na pm skupa sa referencama.
Nije nam cilj odabrati najjeftiniju ponudu, nego najbolji omjer cijene i kvalitete referenci.
Molio bih da se zasebno navedu cijene za glavninu posla, redizajn loga i mobilnu prilagodbu dizajna.
Također nije nužno da se ponuda preda za sve troje, bitna je samo glavnina posla. Mobilna prilagodba može čekati i nekoga drugoga. No samo ponuda za mobilnu prilagodbu bez glavnine posla trenutno nema smisla.

Druga bitna stvar je da potencijalni dizajner i zna zašto nešto radi (osim da napravi da lijepo izgleda). Ako će raditi neku rekonstrukciju redosljeda elemenata (ili informacije), da zna obrazložiti kakav je user experience, zašto postojeće nije dobro i kako će promjena utjecati na to. A itekako se traži osoba koja će naći postojeće mane, izkritizirati ih i predložiti bolje.

Dobro bi bilo i da je osoba iz Zagreba, pa da se sve možemo usmeno precizno dogovoriti. Nije nužan uvjet, ali bi molio da navedete od kuda ste.

Dodao bih još da nije isključeno da radite i HTML, u tom slučaju možete navesti razliku cijene sa HTML-om i bez.

nikako html ne treba tu raditi, vec php! svakako treba uraditi kompletan redizajn

Zanimljivo si ti ovo konstatiro, smo što si možda malo krivom čovjeku komentiro.

Koliko znam bozoou je malo duže u ovim vodama i već ima neke stvari iza sebe.

Baš me zanima što si mislio pod time da ne treba html nego php, ta rečenica sa uskličnikom mi nikako nije jasna?

@dombo hteo sam da kazem da bi trebala da se menja kompletna forma, i da je sajt dosta nepregledan…

Vjerojatno baš iz toga razloga čovjek i traži web dizajnera, ali kakve to veze ima sa logikom sajta.

daj mi par sati da nadjem slicnu tematiku pa da okacim da vidis

PHP inače printa starogrčki jezik sa kineskim pismom…

svasta se tu jos nece procitati…

Umetanje diva i id unutar php hahaha

Hehe, hvala dombo na komentaru :wink:

…inače, nisam ništa spomenuo oko rokova izrade pa nešto i o tome:

Ako se ne javljate na oglas jer možda niste trenuto slobodni, to vas nebi trebalo spriječiti.
Stvar nije hitna i početak rada može biti i kroz mjesec ili dva. Od trenutka početka rada, računam da bi to moglo biti gotovo kroz nekih mjesec dana, no ni tu nema strogih ograničenja.

Malo podizanje oglasa iz mrtvih, kako bi se reklo BUMP :slight_smile: (Što god to značilo )

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey