Traži se WP majstor

Pozdrav,

tražim WP majstora za sljedeći zadatak. Na stranici: https://holistichealth.hr/ treba učiniti sljedeće:

  1. Header horizontal meni
  • unutar headera treba napraviti da meni nije hamburger oblika, nego da je navigacija prikazana horizontalno kako bi se sve stavke meni-a vidjele na prvu.
  1. Iznad te header navigacije dodati još jednu statičnu liniju koja će nositi podatke kao što su email, tel, instagram link

  2. Izmjena slike na headeru

  3. Izmijeniti par podataka u footeru

  4. Dodat jednu podstranicu sa najosnovnijim (slika + tekst) i napisat upute kako se dodaje podstranica i kako se ista ugrađuje u navigaciju.

  5. Svaka nova podstranica treba unificirano slijediti font + boja. Pri tome treba i postojeće podstranice unificirati na željeni font i boju. Tako npr. podstranica “O nama” Naš tim – Holistic Health treba umjesto crvene boje u naslovu treba imati sljedežu “bež” boju: #6e9991, također umjesto trenutnog fonta kojim je ispisano “Naš tim”, treba postaviti drugi font koji bi odabrali. (Svugdje gdje se na stranici pojavljuje ovaj spomenuti font, trebat će zamjeniti novim fontom)

  6. Napisat kratku uputu kako se na početnoj stranici dodaje/uklanja osoba iz “Naš tim” ili značajka iz “Naši programi”

Molim ponude za navedeno slati na [email protected]
(Molim vas u ponudi navedite za koji iznos ste spremni odraditi navedeni zadatak.)

Zahvaljujem, Lp,
Božidar

Pozdrav, je li jos trazite WP devolopera?

Pozdrav,

nasao sam. :wink:

1 Like