Tražim affiliate oglašivače za online trgovinu

Pozdrav. U potrazi sam za kvalitetnim affiliate suradnicima koji bi prezentirali moju online trgovinu na svojiim web stranicama, blogovima itd. Baziram se na “Single Product” metodu, tako da svaki 15 dana otprilike mjenjam bannere i proizvode… Isključivo EU, jer ionako u druge zemlje nema mogućnosti pošiljke. Poštarina je za sve zemlje europe obično 7 dana, tako da nemorate brinuti o lošoj respektivi vaše prezentacije. Neka se jave u poruke svi zainteresirani pa vam kroz neko vrijeme posaljem link za registraciju.

Zanimaju me detalji tj o kojem se artiklu radi. Hvala

1 Like

Otkada ovo? Ja saljem normalno van EU.
Od kuda šaljes i s kime?

1 Like

šaljem iz Češke. Ne želim slat van kad se baziram samo na Europu gdje mi paket stigne za prosječno 5 dana.

Koliko te kosta u prosjeku dostava po EU ? Ja sam slao sa Bigbuya i u prosjeku 10 eura, puno

1 Like

2 eura…Istražite tržište, manite se wholesale i dropshipping reklama…

2 Likeova

Svaka cast. Za te novce ne mogu poslati paket unutar Hr, a kamoli po drzavama unutar EU. Tu je Eurosender koji je mozda najisplatljiviji, ovisno o tezini artikla…

Pa bilo je i u HR 2eur za paket do 100g … i to je bila postarina za čitav svijet.

Onda su uveli obavezne preporučene pakete + trackingID, sad je cijena 40kn/paket za citav svijet.

No kolika je to žalost, jer im tracking ID ne radi za 70% svijeta, pa nastane više kaosa sa kupcima nego koristi. A pokušao sam se pozvati i na tu zaštitu “preporučenog paketa”, pa sam pao na guzicu od jadnosti nj. sistema. Teta u pošti mi se naime čudila da ja želim nekakvu potvrdu da je paket uručen… kao trebala bi mi biti dovoljna njezina riječ da je uručen, a potvrdu ne mogu izdati.

Ja ću kao dispute na paypalu rješavati tako što ću reći “teta mi je kazala da je uručeno”.
…a da ne govorimo da imaju sustav putem kojeg bi se to automatski moglo prekontrolirati… uzas.

Dodje mi da ih tužim što su uveli obavezan trackingID i preporuku, a gotovo ničim ne stoje iza toga.
Ako zažmirimo na to, za prethodnih 2eur je usluga bila čisto ok. A ovo sada je žali bože.

1 Like

Strasno. Al na zalost ne mogu imati konkurenciju jer njihov gubitak drzava financira odnosno mi. Zanimljivo je kako se vise ne prica nista o Agrokoru i njegovim dobavljacima…nije takva tema, ali sve radi na istom principu.
Sad zamisli da drzava ponudi nama sitnima sto je Kina svojima, pa BDP bi podivljao.

2 Likeova

Iz mog kuta gledanja artikl je atraktivan i prihvatljive cijene. Ako je dostava tako brza i jeftina to je samo plus i dalo bi se nešto riješiti ovisno o proviziji. No nisam primjetio da je landing page dostupan na drugim jezicima. Ili možda određena tržišta targetiraš sa drugim shopovima/landing stranicama?

1 Like