Tražim: Autore tekstova i prevoditelje

Pozdrav svima,

molim sve koji se bave pisanjem i prevođenjem tekstova da mi se jave u inbox sa detaljima, otvoren sam za dugoročnu suradnju:

• Cijena autorskog teksta po 100 riječi ili po kartici teksta
  • Cijena prevođenja po 100 riječi ili po kartici teksta

Nije nužno da ista osoba radi ovaj posao. Jedna može pisati na hrvatskom / engleskom, a druga prevoditi sa tih na ostale jezike (njem, tal, špa, rus, i sl). Prevoditelji neka napišu koje jezike mogu pokriti i na kojoj razini (potrebno je poslati i koju referencu, a moguće je da ću tražiti jedan testni prijevod ako to budem smatrao nužnim).

Na neozbiljne poruke neću odgovarati, a kod odabira izvršitelja će osim cijene veliku ulogu imati i kvaliteta radova.

Hvala unaprijed svima.

Pozdrav,

izvorni sam govornik njemačkog jezika i prevodim sve vrste tekstova.

Pišem blog o putovanjima na engleskom jeziku.

Na ruski, po kartici 100kn

Mene zanima koliko je kartica u stvari rijeci? Sta je kartica, jel to nesto iz vremena tipkanja na pisacim masinama i da li se i sada koristi? Vidim da to vecina content writera spominje.

"(…) Stranica teksta nije nikakva standardna količina ili mjera jer na jednoj stranici može na primjer biti 500 ili 5000 riječi, ovisno o proredu, veličini i tipu fonta, marginama te mnogim drugim elementima.

Zato se u prevoditeljskoj djelatnosti količina teksta mjeri prema “kartici teksta” koja sadrži 1500 znakova s prazninama(…)"

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey