Tražim Big Data Analyst & Web developera kao partnere

Pozdrav svima!
Tražim Big Data Analyst & Web developera kao partnere u već postojećem start up-u.
Radi se o razvoju esport web aplikacije s ogromnim potencijalom za brzo skaliranje. App kao takav je jedinstven i potreban tržištu. Također kao partneri imate priliku raditi s jednim od najvećih i najuspješnijih start up-aša iz ove regije i budućim hrvatskim jednorogom :wink: ( u ulozi mentora)
Što se tiče investitora i ostalih stvari to je sve na meni.
Od partnera se traži da već “sutra” mogu započeti s radom na projektu. Naravno za više informacija slobodno mi se javite pa ćemo organizirati kratki sastanak.

PS. Molim da me kontaktiraju samo ozbiljne osobe koje su sigurne u sebe i svoje znanje te iza sebe imaju odrađeno tisuće sati u svom području. Poslovno iskustvo poželjno, ali nije uvjet.
Vrijednost cijele priče je xM$+

Cao

Moze li na PP više detalja - za web developera šta je potrebno, da li neka specifična tehnologija ili da se radi na postojećem sistemu, odnosno pravi novi itd.

Interesuje me kakav ti treba tehnički profil, pa onda možemo detaljnije ako mogu to da obezbijedim oko samog projekta.

Lp

This topic was automatically closed 365 days after the last reply. New replies are no longer allowed.