Trazim bilo kakav posao

Pozdrav,

Pošto vidim da ovdje ima dosta Vas kojima je potrebno obaviti neke poslove,ne vezano koju oblast, želim se ponuditi na raspolaganje svima.
Inače sam student, uspješno završio II.god, pa bih želio sad preko ljeta i štogod zaraditi.

U nastavku ću Vam napisati što mogu raditi, ali i ako nisam nešto napisao možete me slobodno kontaktirati,dog. cemo se.

• Ubacivanje igrica/filmova na web host
  • Ubacivanje muzike/teksta na web host
  • Ispravljanje grešaka u css-u
  • Pisanje članaka te dodavanje na određeni web servis

To je to glavno što bih mogao raditi, a sada ako još nešto želite pitajte.
Da naglasim da sam se prije bavio web programiranjem ( php,html,css).

Ako ste zainteresirani javite se na pp. ili ostavite mail u komentar.

LP

Prijavi se na odesk. Ako znas .php zaradit ces para ko u prici.

To sto ti znas “podizanje igricai filmova na web host” to zna i moj djeda koji ima 71 godinu.
Ako znas php i ako si dobar u tome bio bi interesantan.

Ti si neki mulac ha? Klasicno za server admine, god kompleks.
Pogledaj kako je fino decko kulturno pisao, pa zovi dedu da te nauci i kulturi kad replyas na topice.

@nosf
budimo realni molit cu ljepo. Danas je nepismen onaj koji nezna napravit sto je ovaj napisao da zna. Podignut film, igricu na server to je posao ?

Budiomo realni, ovakvi poslovi su na ovom forumu krajni domet poslova koji se nude, a oni koji ih obavljaju su visoko cijenjeni clanovi drustva. Vecinom jer su clanovi nadobudni klinci koji zele zaraditi za kavu i cigare, a nalogodavac jeftino prodje. I to je to.

2 Likes

Ja kada sam rekao da moj djeda koji ima 71 godinu zna podignuti film i igricu na server sam mislo doslovno. Danas sto se trazi je poznavanje php-a, html-a, .net, mysql, java, etc …
Ovo je 100% istinito sto si rekao da nadobudni klinci zele zaraditi za kavu i kutiju cigara. Smjesno mi je vidjet da netko nudi posao toga tipa mozda sto sam stariji pa ne razumjem “nadobudne klince”.

Znas da kazu ono da nema glupih pitanja nego glupih odgovora, al fest glupo pitanje pitas.

Da li je to posao? Pa… steta je jednostavno dokrajcit temu i izivljavat se nad “server adminima” s posprdnom retorikom. Vec smo je ukakali dost itak.

Ovo gore je jedan skolski primjer oglasa za “content manager” recimo poziciju, mozemo rec junior. Nista pro ko vi u server administriranju lol, al kuis, ko sto creatif kaze, nije cijena za to neka, a kome dode dobro pomoc kakva, sto je mladic snimio - vidio da se puno filmasa, igricasa itd krece ovdje, moze ga unajmit. I svima dobro.

A tvoje to neko naprasito dumpanje tudjih skilova kakvi god bili, je miljama ispod razine koju je decko uporabil u OP; ljepo, pristojno, pa i realno, kad volis tu rijec tak. Ovo za nepismenost necu ni komentirat, kuzim kaj hoces rec, ali brate - bezveze ga drobis.

Ti sam budi dalje pametan u uvjerenjima svojim, vec ce te zivot nagradit za to.

3 Likes

Eh svakakvih forumaša tu :confused: Nisam nista lose mislio,samo zelim naci neki nacin za zaradu.

@nosf se raspisao bez veze.
@TikiM ne moras se ljutit ali tvoj posao koji nudis veoma je “škur”.

@ServerExpert
Ma uredu je.
Bar se snazalim na neke nacine, a ne kukam tu po forumu i trazim neku pomoc

@ServerExpert sto te deda ne nauci da se ne moras pise odvojeno ?

1 Like

@milos ne mora ili nemora sve jedno mi je posto pisem na forumu a ne polazem ispit iz Hrvatskoj jezika.
Ovo je forum i bit je da se razumje sto zelis reci “bit poante” a ne da pregledavamo gramaticke greske tipa ne mora ili nemora. Moguce isto dok sam pisao (tipkao) da sam “preskocio” Space dugme pa sve ostalo zajedno.

Budi pozdravljen!
Lp :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey