Trazim developera za izradu views bota

Potreban mi je developer koji ce mi napraviti bota koji ce raditi na platformi trovo.live

Primjer bita kojeg sam ja napravio mogu poslati kako bi dao smjernicu kako treba izgledati.

Pokušaj da kontkatraš ovog našeg kolegu s foruma IvekIvek Ako radi to tebi treba

Hvala @Goci. Kontaktirao sam ga i zadovoljan sam ponudom za ono što je meni potrebno.

2 Likeova

Trazim jos jednog developera koji ce mi odraditi bota kao sto sam naveo u prvom postu.

Bot treba biti napravljen preko skripte koju mu ja dostavim.

Napomena

Zadovoljan sam sto radi trenutni developer ali kako on nema puno vremena zbog privatnih obaveza trazim nekoga tko ce napraviti istog bota.

Unaprijed sam platio cijeli trazeni iznos jer je pouzdan clan tako da molim da mi se jave samo pouzdani clanovi.

Ako ste novi clan placam nakon zavrsenog posla, a ako ste stari i POUZDAN clan placam unaprijed.

Bot mora imati

Follow only
Messages and Mana
Watch Only
HTTP/Stocks5 proxy support

Acc creator

Kasnije ce biti jos posla te trazim developera koji ce mi pruziti support botu a za svaku nadogradnju biti placen.

Bot mora biti namjenjan za trovo.live platformu

Nudim sav support sto se bilo cega tice RDP servera, hostinga, mail servisa.

Molim ponude u dm a ako se dogovorimo kontakt telefonom ili whatsappom

Skripta je

I nema nikoga tko bi mogao/znao napraviti? Nemoguce.

Javi se na upwork. Tamo ces sigurno naci nekoga.

2 Likeova

Hvala. Nasao i to naseg covjeka nasao i to slucajno. :slight_smile:

1 Like

Na Upwork-u članove možeš pretraživati po državama, ako ti kada zatreba u budućnosti :wink:

1 Like

Ma sad ce mi trebat tako da mi je to top trebat ce mi i za web stranicu itd …

@dadaas je čini mi se najviše radio boot skripte. Na žalost napustio je forum ali moguće da netko iskopa njegov web, imao ga je sjećam se …

Ova je tema automatski zatvorena 365 dana nakon zadnjeg odgovora. Novi odgovori više nisu dopušteni.