Tražim dugoročnog suradnika / partnera

Programer sam i imam 2-3 projekta koji čekaju svjetlo dana u pravom smislu.

Tražim dugoročnog suradnika / partnera za promociju i svašta nešto. Suradnik može biti osoba ili tvrtka.

Prije kontakta pogledajte osobnu stranicu i stranicu tvrtke:

Komentari također dobrodošli.

Mene ovo opacus asocira na opačina.
Ne znam jesam li ispravno shvatio? :frowning:

Meni je prva asocijacija na Opaki :slight_smile: To je podvrsta oblaka na latinskom

I dalje sam u potrazi…

2 Likes

Ako mozes da mi posaljes poruku sta tacno trazis, zainteresovan sam za suradnju, ja ne mogu nikako da ti posaljem privatnu.

Kao što sam naveo gore, primarno se traži marketing, malo dorada krafike i tu i tamo jQuery ne bi škodilo.

Keša nema(m) već se i ja pokušavam izboriti da dođem do njega. To vidim na način da napravim proizvod i plasiram ga na tržište. Izrada nije problem, ali nemogu sve sam. A suradnja je u vidu postotka, osvisno o projektu (količini utrošenog vremena i sl.) između 30 do 50 % od potencijalnog bruto prihoda. I shodno tome dugoročnog partnera.

I kad kažem partnera, to i mislim, ne nekog kome ću zapovijedati nego netko sa kime ću ravnopravno raditi i dogovarati se što je pametno i što dalje raditi.

I mogu sada dalje pisti do mile volje, ali ako se netko vidi, za sada uz posao da utroši koji sat slobodnog vremena za možda (rezultat ovisi o znanju i trudu).

I moj konačni cilje je ovo raditi full time / piti kavu cijeli dan a da lova kapa, ali neće sama, bem li joj

Zainteresovan sam, nemam znanje programiranja, znam raditi u wordpressu i studiram marketing i aktivno zadnjih 2-3 godine radim u oblasti PR, Brendinga, Digitalnog Marketinga i slicno.

Zainteresovan sam za suradnju i rado bih pomogao i volio bih da znam o cemu se tacno radi i na koji nacin mogu krenuti s radom tj. da kad mi objasnis ideju das i neki plan razvoja projekta. Zarada nije problem, rad na postotak je uredu ako nam projekat bude uspjesan.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey