Trazim: Edit gotove HTML teme

Molim da mi se jave iskljucivo odgovorne osobe koje me nece zavlacit oko uredenja same teme.

Dobit cete link teme koju mozete preuzeti besplatno, kako ju treba urediti. Iskreno max 1 dan posla ali đeni se neda zezat znaci nije nistabtesko ni komplicirano.

Placanje preko ziro, deviznog racuna, skrill, a starim i pouzdanim clanovima 50% unaprijed odma mogu platiti.

Nije mi potreban racun jer se radi stvarno o sitnim korekcijama.

Radi se o ovoj temi

Nakon ovog nije ni cudo da se nitko nije javio, probaj malo manje arogantno mozda nadjes nekog.

Ne razumijem? Sto je tu arogantno. Radim isti/slican posao tako da znam tocno za koliko se sto moze napraviti bez problema.

Jako sam kompetentan da mogu reci za koliko se moze napraviti vjeruj mi.

Našao sam čovjeka (ako mi ponuda bude ok) s kojim ću i u budućnosti suradivati, a ovo gore je napisano samo zato sto je moj brat nasao na ovom forumu korisnika koji ga je za malo komplekniji posao, ali nista previse tezi zavlacio par dana da bi nakon 3-4 dana cekanja raspakirao zip folder i rekao to je to hehehehe

Odgovarao na mail svaka 2 dana, lijen i neogovoran prema poslu.

Ovako posao ne mozes procijeniti jer neznas ni sto treba napraviti. Tu se radi o par modifikacija, a ne da se mjenja i modificira cije template.

Ma nema to je nas balkanski mentalitet idemo nabit cijenu sto vecu uz sto veci rok.

Zavlacit kolko se moze, a s druge strane kupac bi iscjedio maksimalno pa bi daj jos ovu sliku, jos ovo, ono ali nebi dodatno platio nedaj Bože. Pa tu još ide kasnije bi trazi može li jos neki support etc i nikad tome kraja.

Sva sreca pa neradim s balkancima.

Napomena:

Sva sreća pa ima i onih koji znaju svoj posao i poštivanje rokova itd ali rijetki su ti. Imam sreću da mi se javio covjek za kojeg znam da je ok i da ce raditi svoje

Pisao sam u topic a ne u privatnu poruku.

Tema moze lock. Hvala

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja