Tražim facebook profil

Ja nemam facebook i za potrebe vođenja grupe sam napravio nekakvi profil. I radim oko svoje nove stranice, nisam nikoga dodavao na profil. I samo od jednom mi kaže facebook da to nije pravi profil i blokira me. Ja ne mogu dodati facebook prijatelje na fb profil, pa me zanima ako se može kupiti fb profil? Ima li tko da prodaje?

trebao si ga potvrditi brojem mobitela…

Napravi novi profil koristeci broj telefona umjesto email, tako ces odmah steci malo vece povjerenje. Dodaj profilnu (po mogucnosti pravu) i 3-4 prijatelja. Nemoj odmah kreniti pravit stranice/grupe itd…

A vi mislite možete se igrati sa FB, firmom koja vredi milijarde.
Pa onda lazni profili, lajkovi, kupoprodaja stranica i razne mućke.
Zar je tako teško raditi pošteno, staviti svoje pravo ime, foto, čime se bavite i ostalo?

Kao što sam napisao, ja zbog roditelja ne smijem imati facebook :confused:
Kada bi stavio pravo ime i dodao prijatelje koji imaju fb, to bi se lako saznalo i onda ide kaos koji ne želim. A sigurno bi najrađe stavio pravo ime i sve, jer ne vidim razlog zašto nebi netko stavio pravo ime? Ako se ne srami onoga što radi sa svojim profilom.

Evo, sada sam napravio profil sa pravim brojem mobitela, pa će to valjda biti dobro. Zamolio bih par ljudi ovdje dobre volje da me dodaju za prijatelja jer nemam ideju koga da dodajem :confused:

Ajde molim vas, barem vas nekoliko da me doda za prijatelja https://web.facebook.com/damir.bukovic.9

Šta ko radi i zbog čega njegova je stvar, ali ako je protiv zakona ne mogu podržati.
Takva bi trebala biti i pravila ovog foruma.
A to ako sam dosadio još je i najmanji problem, veći će biti ako budem počeo da šaljem prijave za prevaru.

Odmah me opet blokirali. Ako mi netko hoće skratiti muke pa da mi ipak proda neki profil :confused:

Postoji razlika izmedju Facebook TOS i zakona, nemoj se pravit previse pametan, ne ide ti bas.

2 Likeova

Upravo to👌

Znači po vama dozvoljeno je kršiti pravila FB , i tako i druge učite?
Lepo, nema šta. Samo što to kratko traje, i posle sledi kmečanje, gde mi je profil, stranica i dr.
Možda niste znali, svako ko se učlani u FB dužan je prihvatiti njihova pravila. Ko neće neg iziđe.
I meni je FB par puta uzeo profil i grupu al se ne žalim. Krivnja je na meni.

Tako je, nečiji pravilnici nisu zakon. A i ako bi bili, ne moraju biti zakon svake države. To je i meni čak jasno koji sam puno mlađi od vas, pa neznam zašto se Bob1 ljuti na mene što želim imati fb profil. Ja to samo želim napraviti a da poštujem zakone svojih roditelja, haha. Bilo bi smješno reći da su pravila mojih roditelja zakon države.

Daj nek neko blokira ovog Bob1, nis koristi samo spamanje…
Kako se kaže: Nikada ništa nisam naučio od nekoga tko zna sve.

1 Like

Što mislite, da li me je facebook drugi puta skužio zato što sam napravio profil sa istog browsera? A dao sam mu broj i sve, i htio sam polako napraviti profil, ali me u startu skužio da nešto ne valja.

Sada sam kupio novi broj mobitela i praviti ću profil sa drugog browsera, ali i dalje mi nije jasno gdje da nađem prve prijatelje? :confused:

Dodaji ljude koji imaju iste te ljude tacnije zajednicke prijatelje da imas sa drugim ljudima i nek su iz istog grada

Od kuda početi ako nemam nikoga?

Telefon, browser, meil, prijatelji? :joy:
Tebe FB prepoznaje jer se javljaš sa iste IP adrese.

Cisto sumnjam da pmatej vec prije nije otvorio hrpu laznih profila, pa onda je sada vec na zulju fb-u i maltertiraju ga sa provjerama.

Ja sam u istoj situaciji, sve teze se dolazi do profila…

Nemogu dodavati svoje prijatelje, to bi se pročulo ko ludo da sam napravio facebook. Ti brzo zaboravljaš da tako ne mogu!

Sada kada sam kupio novi broj, spojit ću se na internet preko mobitela pa neće biti IP adrese. Samo ne želim da me opet prokuži, al stvarno ne razumijem kako do prijatelja. Ja sam mislio da se smije napraviti profil za vođenje facebook stranice, a ne da se moraju imati prijatelji.

Nisam, prvi u životu danas i drugi u životu danas. Prvi su me očito zablokirali jer sam krenuo praviti stranicu a nisam dodao prijatelje. Drugi sam krenuo praviti polagano, htio sam dodati prijatelje pa tek onda nakon par dana početi praviti stranicu, ali su me odmah blokirali. Sigurno zbog toga prvoga.

Sada sam kupio novi broj mobitela pa facebook neće znati da sam pravio ova dva profila, ali mi je glupo da me opet skuži zato što nemam prijatelje. Meni je to glupo da moram imati prijatelje, tko je to smislio. Stvarno bi volio imati profil za upravaljanje fb stranicom, al što će mi prijatelji za to.

Imam novi plan ako će biti ovdje ljudi koji će mi htjeti pomoći. Stvarno bi bio zahvalan!!!

Napravio sam novi gmail, ali ovoga puta na žensko ime jer sam pročitao da cure mogu lakše skupiti prijatelje. Blago njima!

Sada ja molim dobre ljude ovdje da mi pošalju neku poruku na tu adresu. Onda ću napraviti novi facebook profil pa kada me pita fb da dodam prijatelje pomoću emaila, onda ću moći vas dodati koji ste poslali poruku.

Jel bi ta ideja mogla upaliti? Makar da dobijem 5 prijatelja, pa ću onda valjda moći dalje praviti svoju stranicu. Puno hvala unaprijed ako će mi itko pomoći!!!

I nisam znao da je tako teško napraviti fb profil. :confused: