Tražim guest postove u u pets nicheu 🐱

Mucim muku vec duze vreme da nadjem sajtove za guest postove u pets nichi.
Naravno ne trazim nista besplatno spreman sam platili 15-30$ po postu + moj artikal.

Ako imate savete kako naci sajtove sa real trafficom ili znate neke koji prihvataju bio bih zahvalan.

Npr u tech nichi mogu da gradim bukvalno 10 linkova dnevno ali sa pets nichu bas imam problema.
:slight_smile:

Engleski ili domaći? Imam ja po 1 na eng i domaćem pa javni samo šta treba. :slight_smile:

Engleski, ok javljam se. :kissing_closed_eyes: Ako nekom treba tech nicha od ovih starijih clanova nek se javi.
Imam preko 40 tech sajtova gde sam licno objavio guest post u cenovnom rangu od 15-30$.
Ne bih da dajem bas svakom zato kazem stariji clanovi ne zelim da spread listu.

A bilo bi dobro takodje i meni pomoci sa nekim pets sajtovima :slight_smile:

Imam ovu “master listu” 1000 blogova u raznim nišama objavljenu na BHW sredinom 2017. godine. To je list od blogova sa sa cenama koje su naplaćivali za guest postove u trenutku kada je lista objavljena na BHW.

Ta lista je besplatno poslana na preko 500 adresa, posle je lik prodavao, bilo je bezbroj preprodavaca… Verujem da je nakon objavljivanja ove liste nastao veliki broj SEO agencija. :slight_smile: Tako da imajte sve ovo na umu, verovatno svako ko se iole bavi ozbiljnije SEOom ima ili je imao ovu listu.

Lista je daleko od idealne. Ipak, može biti vredna ukoliko dobro proverite sajt na kome želite da postujete guest post. Pogotovo da li sajt ima neki traffic danas, da li je dobio penal od Googlea u poslednje 2 god, a pogotovo u poslednjih godinu dana.

Neću javno da delim listu, iscimajte me na PM pa ću poslati starijim članovima koji žele listu.