Tražim honorarne poslove - dodavanje sadržaja, objave na forumu i slično

Pozdrav svim forumašima,

s ozbirom da imam dosta slobodnog vremena odlučio sam da počnem raditi neke honorarne poslove, a kakve, možete vidjeti ispod. Svi koji su zainteresovani za neki vid saradnje neka se jave u inbox.

• Dodavanje sadržaja na vaš web sajt (slike, video zapisi, i ostalo, sa opisom na engleskom, bhs jeziku).
  • Dodavanje flash igrica na vaš web sajt (uz opis na engleskom, bhs jeziku).
  • Objavljivanje na vaš forum
  • Vođenje vaše facebook stranice
  • Izrada web sajtova u Wordpressu, instalacija plugina, dodavanje widgeta, mijenjanje dizajna.

To su neki poslovi koje nudim. Ukoliko se jave neki stariji članovi koji su zainteresovani za saradnju, plaćanje bi bilo poslije odrađenog posla, a ovi noviji članovi prije posla. Samo da napomenem mogu odradit par poslova prije nego što stupimo u saradnju.

Hvala, i lijep pozdrav!

Imaš pm

Odgovoreno :smile:

Bump! :stuck_out_tongue:

Sto spada pod vodjenje facebook stranice?

A čuj, mislio sam na objave, objavljivanje fotografija, tekstova, video zapisa koji priliče tipu vaše facebook stranice.

Eh, nažalost moraću malo pričekat što se tiče ikakvih poslova. Imam problema sa ISP-om. Naime na svakoj stranici moja IP adresa je blacklisted, ne znam zašto, pa čak i na wm forumu je blacklisted. Dok ne riješim ne mogu ništa radit. :frowning:

Lock…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey