Tražim - Honorarni Posao

Pozdrav svima,
s obzirom da imam dosta slobodnog vremena, a i znanja odlučio sam se pridružiti ovom forumu kako bi pronašao neki honorarni posao jer vidim da se tu znaju nuditi i tražili takvi poslovi. Inače sam student FER-a u Zagrebu, treća godina, ali sam zamrznuo godinu trenutno iz osobnih razloga. Od poslova mogu obavljati:

• Pisanje članaka (Hrvatski/Engleski) - cijena je 15kn po članku, ako su manji onda može i 10kn.
  • Prijevod članaka (Hrvatski - > Engleski / Engleski - > Hrvatski) - cijena također 15kn, za manje 10kn.
  • Dodavanje igrica na stranicu - znači Hrvatski ili Engleski unikatni opis igrice, 2kn po igrici, za veće količine može i popust.
  • Postanje na forume - cijena po dogovoru
  • Pisanje seminarskih i diplomskih radova - cijena po dogovoru ovisno o broju stranica i kompleksnosti teme
  • Dodavanje materijala na web stranicu poput gotovih članaka, oglasa i sličnih stvari
  • Ostale slične poslove koje nisam naveo. imam iskustva i u Adobe After Effectsu, Photoshopu i Premiereu i u takvim područjima pa mogu obaviti i takve poslove izrade videa, logoa sličnih.

Hvala i nadam se dugoročnoj suradnji :slight_smile:

Jel znas internet marketing? Imam neke programcice interesantne nekim ljudima pa da ih prodajes, zarada fifty fifty.

Pisanje clanaka za 10kn? Koliko dugi?

Ovisno na koji točno način bi se trebalo prodati? Iako sama činjenica da to moram pitati pokazuje da zapravo ne znam ništa o tome tako da ako imaš vremena bolje pronađi nekog tko se više razumije, ako ne lako ja naučim :slight_smile:

Što se članaka tiče, 10kn su ovi ispod 300 riječi, a 15kn za ove veće. Naravno, ako se nađe neki veći članak od preko 1500-2000 riječi cijena će biti veća.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey