Tražim internet marketing stručnjaka/e za suradnju

Evo još jednog projekta, evo nove prilike za suradnju :slight_smile:

Iako sam prije cca 2-3 godine završio internet marketing akademiju svinaweb.hr (sve pohvale i preporuke), moje znanje o marketingu je već sada jako zastarilo.
Osim toga što je zastarilo, nemam vremena ni želje obnavljati/nadograđivati to znanje jer sam se se fokusirao na neka druga “polja” i napokon shvatio da čovjek ne može znati baš sve :smiley:

Vlasnik sam jednog web shopa tech niche. Prodaje se razna “smart” oprema za hrvatsko tržište.
Trenutno sam u procesu redizajna shopa. Da budem precizniji, redizajn rade dizajn stručnjaci (ni tu nisam najpametniji :sweat_smile:) i očekujem da će to za nekih mjesec dana biti jedna stvarno reprezentativna web trgovina.
SEO segment stranice je jako dobro uređen, shop trenutno ima oko 250 dnevnih posjeta i u konstantnom je porastu.
Prodaje ima, marže su dobre…

Dosta sam se hvalio, sad ću preći na stvar :slight_smile:

Tražim marketing stručnjake/agencije koji bi želili raditi sa mnom po affiliate marketing principu.

Dakle, ja nudim:

• vrlo jednostavno i moćno affiliate sučelje na kojem možete kreirati linkove i sve ostalo potrebno
  • real time uvid u zaradu
  • Excel tablicu sa detaljnim informacijama o iznosu zarade po prodaji za svaki proizvod zasebno
  • legalnu isplatu zarade ostvarene putem mog affiliate programa

Što ja ne nudim:

• ne nudim plaćanje unaprijed za markering usluge.
  • ne nudim financiranje marketing kampanja

Tražim:

• marketing stručnjake/agencije koji će samostalno (po određenim pravilima) kreirati kampanje, izrađivati marketing materijale i sve potrebno za prodaju putem moje web trgovine
  • marketing stručnjake koji će u marketing kampanje ulagati svoj novac i svojim trudom, radom i znanjem dolaziti do velikog broja prodaja i velikih iznosa isplaćenih provizija :slight_smile:

Zarada za pravog marketing stručnjaka u ovoj suradnji može biti jako dobra. Riječ je o proviziji od cca 10% (neka kategorija malo više, neka kategorija malo manje).
Na shopu postoji stvarno široka lepeza proizvoda koju stalno nadopunjujem.

Zašto želim suradnju, a ne želim plaćati unaprijed?
Zato što želim da obje strane ove priče daju svoj maksimum. Koliko god sam puta platio usluge marketing “stručnjaka”, toliko sam puta ostao razočaran rezultatom.
Kada netko radi ovakav posao za fiksnu naknadu, takva situacija mu, po mom mišljenju, uništi barem 30% motivacije i kreativnosti.

Svi zainteresirani se mogu javiti privatnom porukom :slight_smile:

P.S.
Affiliate suradnju nudim i portalima.
Izrađeni su cool buttoni “kupi na …hr” . “Provjeri cijenu na …hr” , “više informacija na …hr”
Mislim da u hrvatskoj postoji veliki prostor za izradu affiliate portala (ili doradu postojećih) sličnim onima koji se rade za amazon .

Što se mene tiče @steelmaiden može (ako želi) odmah staviti ovaj oglas pod lock jer sam ga napisao isključivo za pronalazak suradnika, ne za rasprave na temu :slight_smile:
(s potencijalnim suradnicima ću, naravno, temu raspraviti do najsitnijih detalja).

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey