Tražim: Iznajmljivanje reklama na sportskim portalima i facebook stranicama

Zanima je samo reklame na Facebook sportskim stanicama i sportskim portalima.

Isto tako može i dovođenje ljudih koje zanima isključivo kladionice i sve vezano uz sport. Ciljana publika je isključivo balkan

Plaćanje na tekući račun. Starim i pouzdanim članovima plaćam unaprijed 80% iznosa a 20% nakon završene kampanje ili broja ljudi ukoliko se dogovorimo oko dovodenja s drugih kanala.

Ljude je potrebno dovesti na Instagram profil.

Jel mora biti sportska stranica

Javite se:

Imamo sportskih portala (balkan related).

Lp

Ima 3 stranice sporta 1.5m 80k i 35k fanova plus 7 stanica automobili

Dobio sam samo jednu konkretnu ponudu. Molim sve koji mi se jave da posalju barem neku statistiku, cijenu objave nesto po cemu se ja mogu ravnati.

Ostale molim da mi ne salju poruke tipa “imam stranice koliko placas”

@d1namic ti si can nesto meni free odradio siguran sam da imas neku ponudu. Cekam jos tvoju ponudu. :slight_smile:

Sram te bilo nisi ni za kavu htio uzeti :slight_smile:

Hahaha :slight_smile:

Nisi ti neki stranac, glupo mi je male usluge naplaćivati članovima foruma. Ipak s vremena na vrijeme trebamo si međusobno pomoći. :slight_smile:

Nemam nikakvih sportskih stranica trenutno, no poslao sam PM, budući da tek sada vidim da je riječ o dovođenju posjeta na IG profil, a to mi je jedna od glavnih usluga koje nudim klijentima.

1 Like

Strana publika 2 500 000 fanova…?

Javite se u pp. Imamo dosta sportske publike i 2 jake sportske fb stranice. Nas je tntportal.ba imamo 38k posjeta dnevno i viae od 170k pregleda. Aportske vijesti su nam medju citanijim.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja