Tražim izvođače za web servis agent.hr

Pozdrav,

tražim izvođače (tvrtke, obrti) koji bi se prijavili kao izvođači u kategoriji: izrada web stranica, internet marketing. Radi se o tome kada bi netko tražio takve usluge da onda tog klijenta proslijedim izvođaču. Za svaku županiju mi je potrebno do 5 izvođača. Jedan izvođač može biti prijavljen u više županija, cijena za svaki proslijeđeni upit naplaćuje se 39 kn. Ako ima zainteresiranih, mogu mi se javit ovdje preko poruke ili na mail info@agent.hr

Izvođač može raskinut suradnju kada želi, Može i ograničiti broj upita koje će dobivati mjesečno.

Kad popunim jedan dio kategorija, web će biti pušten online.

https://www.agent.hr

34

Zanimljiva ideja,
dali se unaprijed mora uplatiti za određeni broj upita ili se plača naknadno ovisno o broju upita? Kako misliš ljude uvjeriti da na šalješ lažne upite, za 39kn svak bi poslao poneki lažni i eto love.

Kako misliš naplaćivati ljudima na novom webu, da bi imao korisnike koji šalju upite za izradu web stranica moraš rangirati za pojme izrada web stranica i sl. za što su potrebne godine rada.

@bugi plaća se naknadno (krajem mjeseca se šalje račun). U svakom poslu više manje se može varat i u tom. NIje nam cilj da šaljemo lažne upite jer time gubimo izvođače koji više neće htjet koristit naš servis. Da na webu su spremni obrasci za svaku kategoriju. Netko dođe na web i klikne na knjigovodstveni servisi, tamo popuni obrazac i informacije dođu k nama u sustav i mi provjeravamo da li se radi u pravom upitu ili “zafrkancija” upitu, nakon provjere šaljemo podatke izvođačima iz te kategorije, županije.

Nesto kao trebam.hr ili fix.ba. prije tri god sam pokrenuo slican projekat, za drugu bransu, ugasio zbog nedostatka sredstava.
Generalno, ovakvi servisi ovise od adwordsa. Tesko da ce neko ciljano doci (osim ako ste veliki igrac) na sajt.

Upravo tako, treba dosta uložiti u ovako nešto. I velika je konkurencija. Olx grupacije je vlasnik fix.ba i oni su jako veliki igrači tu (mislim tu kod nas u BiH), ali ne treba odustati.

Adwords je pre skup i ne bi bio isplativ, ostali kanali tipa Face tu nemaju što tražiti, dakle ostaje samo SEO. Za SEO je potrebno najmanje godina dana za prve rezultate, najmanje dvije za neke osrednje rezultate, pogotovo za komercijalne pojmove koje cilja ovaj sajt.

Ja ne vidim smisao da netko plača za web koji nema korisnika u početku, ovo po mom mišljenju treba biti besplatno dok se napuni sadržajem, i to što više sadržaja, nakon toga razmišljati o naplati. Kako se meni čini vlasnici su na prvo mjesto stavili zaradu a to će ih vjerojatno koštati toga da će brzo odustati.

Pišem ovo kao vlasnik sličnog projekta.

2 Likes

Pa jel izvođača šta košta ako će biti unutra u sustavu? Tako i onak plaća samo ako dobije koji upit.

Naravno da košta, ljudi se neće ubaciti nigdje gdje im jedan dan može doći neki račun. A i kako ćeš se osigurati da će oni platiti na kraju? Zašto bi uopće tražio naplatu a znaš da sajt nema korisnika. Mislim da gradite kuću od krova a ne od temelja. Trebali bi imati plan što u slučaju da gotovo nitko ne bude dodao oglas što sam gotovo siguran da će se dogoditi. Da bi netko nešto plaćao kod nas su potrebne preporuke prijatelja, susjeda da nešto funkcionira a ne ovako.

Btw, cijena od 39kn za upit mi djeluje pre velika, ja na oglasnicima za apartmane 1 upit plaćan cca 1 eur a također mi može donjeti dobru zaradu.

1 Like

Imamo tim koji će tražiti ljude koji nešto trebaju, više smo fokusirani na to nego da čekamo da netko dođe na stranicu i pošalje upit.

Nista bez agresivnog marketinga. Pogledajte ‘
Moj kvart’ dosadni su kao proljev. Zovu me svaka 3 mjeseca. Ali imaju nekoliko zaposlenih i ljudi rade. Slicno je i sa ovom bransom. Morate smisliti pakete i terat ljude, barem sad na pocetku dok se ne pokrene kolo…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey