TRAŽIM: Knjigovodstveni servis

Ja si vodim sama i potrošim mozda 2h mjesečno na to, ful je jednostavno. Znam da knjigovodstvo Ledine ima iskustva sa klijentima koji izdaju račune van i ljudi su zadovoljni.

1 Like

Hvala ti!
Kad si već tu, jesi li išta bolje (zdravstveno)? Baš si me zabrinula…nema nas cura tu puno pa kao da si mi familija :grin:

1 Like

Nisam ne nažalost. Potpuna sam enigma za doktore :slight_smile: Haha da, bas smo u manjini :smiley:

Žao mi je. Držim fige🙋‍♀️

1 Like

Ima li još netko neki dobar knjigovodstveni servis?

Dakle, ovo je jedan od mailova iz knigovodstvenih servisa i sva sam u čudu koliko su različiti odgovori, ali ovaaj je extra ne zbog sadržaja nego izgleda…ono kad se ne potrude niti pročitati što šalju, vjerojatno mobitelom :rofl:

" Zahvaljuhem ba upitu.

Naša ponuda iznisi mjesecni pausal 500,00 kn što ukljucuje pravovremeno evidentiranje pislovnih dofadaja.Zavrsni racun iznosi jedna dvanaestina placenih knjigovodstvenih zslufy tijekom godine.

Srdacan pozdrav i puno uspjeha Vam želim."

2 Likeova

Ajme meni. Tko normalan bi im prepustio knjigovodstvo nakon takvog maila. Izmislili su cak i novu rijec zslufy.

Jel’da? :joy:

Poslala sam mail na desetak knjigovodstvenih servisa, ali sam svjesna da je moje knjigovodstvo ipak punk jednostavnije pa sam otkantala one bezobrazno skupe i ostalo mi je par normalnih solucija.

Vidim da i ti vodiš knjigovodstvo sama, ali ja jednostavno ne želim još i tu obavezu pored pravog posla, ovog dodatnog posla - obrta, troje klinaca, brige za roditelje i svega drugog… smanjujem si obaveze gdje god mogu jer sam spala na 4-5 sati sna što me jako iscrpljuje…

Naravno, definitivno se isplati platiti tu malu mjesecnu naknadu da imas peace of mind da je sve knjigovodstveno napravljeno kako treba i pravovremeno. Ja sam se vec dosta upraksirala u tome nakon godinu i nesto tako da mi sad ide brzo ali sta jest jest, ima tu hrpu ucenja da bi uopce saznao sta sve trebas i kako i kuda.

1 Like

Ja sam zadnjeg knjigovodju tražio preko ove liste jer mi je bilo bitno da koristi online knjigovodstveni program, a e-racuni.com su jedan od najboljih:

1 Like

koliko se plaća knjigovodstvo? ne treba mi još ali kalkuliram. plaća li se različito ako je paušalni obrt, d.o.o. ili nešto drugo? I kako ide procedura suradnje, mjesečno knjigovodstvu treba poslati račune koje smo od klijenata naplatili ili?