Tražim ko će mi postaviti link besplatno....:( pls

Tražim svakog ko je voljan da mi pomogne to jest da postavi moj link na svoju stranicu…moja stranicu je
http://www.internetkuvar.info/

Zašto?

promjeni favicon pa možda razmislim o tome

Trnac hvala puno,dobro je znati da bar neko hoce pomoci,jos jednom. . .

Pa da dobijem koju posjetu jer slabe su mi financije. . .pa hoćeš postaviti?nije bitno mjesto

kakve to ima veze ako hoćeš postaviti hvala a ako nećeš nemoj postavljati uvjete…

Imas za dijeliti USB-ove :P. Nego, nisam ni ja pri budzetu, bil stavio moj link? Hvala unaprijed.

Svašta se mora pokušati pa samo da dodju posjete…kad bi skupili toliko prijatelja vjeruj mi isplatilo bi se dati usb…ako hoces razmijenu…

Cekaj, ti trazis od nas da te stavimo tek tako, a kada mi od tebe trazimo isto, onda dolazi u obzir samo razmjena?

Ma ne ja sam pitao za neki drugi sajt ako imaš da postaviš link a da ja ću tebi sad postaviti link…

Koji si ti lik :razbi:

Edit: E jel se žena na banneru vrti u ljevo ili u desno?

[quote=“cronuts”]Koji si ti lik :razbi:

Edit: E jel se žena na banneru vrti u ljevo ili u desno?[/quote]

ja lik pa tvoj sajt u potpisu je gori od mog i ti mi nešto pričaš.kakva žena da nemaš možda temperaturu?jer ja nemam banera sa strane… … | …

DŽIZS

njuco pa kolko godina ti imaš???

Hvala ti na kritikama o mojoj stranici, cjenim tvoje mišljenje.
Ma zanimalo me samo koju stranu mozga više koristiš…:kuc:

ti to mene zoves ? :smiley:

budući da si prije par dana kupio tek sajt mogao si se barem potruditi promovirat ga a ne direktno moliti od ljudi

covjek ima za usb nema za link cca. 50-100kn

[quote=“Dži”]ti to mene zoves ? :smiley:

budući da si prije par dana kupio tek sajt mogao si se barem potruditi promovirat ga a ne direktno moliti od ljudi[/quote]

sajt sam lično napravio i nisam ga kupio,a da jesam ga prodavao ovdje na forumu ali nisam uspjeo ga prodati pa sam nastavio sa radom.kako misliš promovirati?

[quote=“Dži”]ti to mene zoves ? :smiley:

budući da si prije par dana kupio tek sajt mogao si se barem potruditi promovirat ga a ne direktno moliti od ljudi[/quote]

a to sam nagradnom igrom je samo fora da privučem posjete od već postojećih.

zašto?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja