Tražim kratke instrukcije

Potrebne su mi instrukcije licem u lice za izradu web stranice, točnije malo dorade skoro gotove stranice.
Plačam po dogovoru!
Ako ima zainteresiranih molim Vas da me nazovete na 098/98-60-048
Ili mi pošaljite mail na: tomisvarc13@hotmail.com.

Sa takvim avatarom teško će ko pristati :D.

3 Likes

I sa brojem 13 u mailu sto vjerovatno oznacava god :stuck_out_tongue:

1 Like

Ako je voljan platiti što da ne? Obično djeca žele učiti, ja to podržavam.

Pa nije da ce zauvijek imati 12 godina samo zato sto mu u mailu pise 13 :slight_smile:

Čovjek hoće naučit posao a vi ga tu sprdate :o

Pošto je u 4 oka i ako si slavonac javi se, ja ću ti dat instrukcije đabe, naravno pivu plaćaš :slight_smile:

Naravno da plačam. Nisam slavonac rođen u zagrebu ali mi je stara slavonka, jeli to dovoljno za malo tvog vremena + piva naravno!

Da vidiš na to nisam mislio, a sad da ga mjenjam i nebi baš bilo neka fora, več me ljudi kuže sa tim avatarom i ne želim da zbunjujem ljude koji mi se ovako i onako ne javljaju baš previše.
Ali šala stoji moram priznat:)

Amare jesam mlad ali ne baš toliko, ako si mislio mlad u dizajnu to jesam novopečen, totalno!
Molim vas poštedite jadnog novaka, pa i vi ste bili jednom novi zar ne!

javi mi se na mail amar@dugonja.com i reci sta sve zelis naucit, poslat cu ti e knjige

Ma ja kažem slavonac pošto si napomenuo da hoćeš instrukcije licem u lice, neću do ZG da ti dajem instrukcije :slight_smile:

Hvala ti Amare ali imam sve knjige od Algebre smo dobili idu uz tečaj koji sam preslušao ako znaš na što mislim.
Jedino ako ti imaš nešto više i bolje.

Znači nisi u Zagrebu, sorry svejedno hvala ti puno. Ima moj broj moba na oglasu pa kad dođeš u Zagreb nazovi i idemo na pivo svejedno.

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey