Tražim nekog da mi napravi Web Sajt

Trebam nekog sigurnog i pouzdanog, da mi napravi WP i da po potrebi održava ako sta se zezne :smile:
Treba mi dobar i profi sajt, da ima i login korisnika tj prijava na taj sajt, i da oni mogu ubacivati svoje slike!

Jesi sigurna da zelis WP za takav sajt?
Mislim nisi nista detaljno opsiala pa nisam siguran, znam da WP ima par dobrih user plugina koji se placaju i da to sve odlicno funkcionira za neke simple stvari ali kasnije ako ti sajt krene i hoces nesto malo zahtjevnije tu znaju nastat problemi, tako da ti je moj savjet da razmislis vise za neki custom build…

pa neznam jbg :slight_smile: imam fb stranice sa oko 1 milion fanova, sa mjesecnom posjetom do 3 miliona pa mi treba neki sajt pre sam koristio obicni blogger

Pa ajde opisi funkcionalnost sajta malo opsirnije :smiley: Vjerojatno ce WP sa pluginom bit dosta al za svaki slucaj :smiley:

meni bi trebo jedan dobar sajt da bude slikovit kad kliknes da nisu sve jedna ispod druge i da ima da mozes preuzeti sliku posjeliti fb komentare i da se uklope dobro reklame od adsensa, i da mogu tekst
recimo uredzenje dvorista, uredzenje doma, basta, cvece, iz prirode, lečenje biljkama i slično
da ima neki mini forum i da se korisnici mogu registrovat na sajt ubaciti svoje slike
a ti reci koliko bi to kostalo? ja bi kupio domenu i hosting…
ili sta bi ti i kako predlozio

Ako si niskog budzeta najbolja opcija bi bilo da kupis template sa theme foresta, neki plugin za kontrolu usera, te plugin za forum je besplatan.

Ako si malo veceg budzeta sve isto samo sa unikatnom temom.

A ako stvarno imas dobar budzet i planiras imati veliku i posjecenu stranicu cijelu custom sajt… :smiley:

recimo do neki 250 - 300 evra

Pronađi temu koja ti odgovara, kupi VPS, cloudflare, nađi nekoga ko će ti podesiti server, i temu. Jeftinije ćeš proći nego da ti to sve neko radi od nule.

Neće niko temu ili custom raditi od nule ispod 100-200 e.

Ako se već odlučiš za custom onda nađi nekoga ko će ti to uraditi u nekom popularnom frameworku tipa Laravel i sl…

Nešto ovako : http://gustos.smartik.ws/

znas li ti napraviti kao taj dole slično nešto, samo da bude prilagođeno za google adsense, da ne krši nikakva pravila

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey