Tražim: Održavanje i promociju Facebooka i Twittera

Znači - traži se osoba koja je spremna svakodnevno radit na održavanju Facebook stranice i Twitter profila. Ono što se očekuje od zainteresiranih strana jest:

1. Poznavanje engleskog jezika (gotovo) savršeno
  2. Promocija Facebook stranice i Twitter profila (povećavat broj fanova/folovera)
  3. Objavljivanje sadržaja kako na Facebooku, tako i na Twitteru
  4. Svakodnevno konzultiranje s poslodavcem putem Skypea oko planova za drugi dan i izvještaj o napravljenom tog dana

Stranica je “dating” niše, te su ovo neke od smjernica vlasnika:

1. I’m interested. Well I do not certain targets in terms of posts per day, I expect that they provide their proposal.
  2. I’m looking for someone to promote both our FB and Twitter pages.
  3. What is important is to keep it in “serious dating” niche, i.e. no adult/naked pics and to post really interested things and advices about long-term love & relationship development.
  4. Another requirement is a really good English, so that native speakers feel comfortable with these posts.

Ono što navedeni klijent nudi je fiksna mjesečna plaća s tjednom isplatom. Početna plaća ne bi bila nešto od čega možete živjeti (iako se radi o plaći koju smo donedavno imali u HR za one bez iskustva), ali bi bila dobar dodatni zalogaj ako se takvim stvarima bavite i radite honorarce. Također, bude li sve prema planu poslodavac obećaje dizanje mjesečnih primanja nakon dva mjeseca.

Napominjem: S navedenim klijentom do sada nisam surađivao, te ne garantiram za njega (zapravo, zašto bi ja uopče morao garantirat za njega?). Navedeni posao planirao sam preuzet ja ali i sada imam posla preko glave tako da ću ga uz nekakav dogovor prepustit nekom drugom.

Kontakt i sve informacije na pm.

poštovanje,

da li je ovo mjesto već popunjeno?

unaprijed hvala!

Vrlo stara tema, to je riješeno, i ne, nije bilo zainteresiran za posao s ovog foruma.

Više sreće drugi put.

Dajte onda ako nema odgovora na temu ili je ona u medjuvremenu rjesena, zatrazite od moderatora lock, cisto da korisnici vide da je tema lockana pa da je u popisu tema niti ne moraju otvarati :smiley:

Slažem se @in4hr da bi to bilo dobro, ali čista logika bi trebala reć da oglas star 7 mjeseca više nije aktivan.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey