Tražim osobu / firmu sposobnu osmisliti vrhunski slogan.

Dobio sam neke stvarno jako dobre prijedloge za slogan. Što vi mislite, koji od ovih je najbolji?

Najbolji slogan za poduzeće proizvodnje namještaja po mjeri?
  • Namještaj po mjeri za udobnost koju zaslužujete
  • Udobnost po Vašoj mjeri
  • Baš po Vašoj mjeri
  • Vaša želja, naš dizajn i kvaliteta
  • Dizajn, funkcionalnost i kvaliteta
  • Ni jedan nije dovoljno dobar.

0 voters

Sine, Perković namještaj. :joy::joy::joy:

Ko je u vjeri taj dobro mjeri :joy: Uvjerite se i sami, da niste u tami
Sala mala, ali nije lose: Vasa mjera nasa je vjera. Kvaliteta na prvom mjestu… et sta fali ovom :innocent:

Tocno na mjeru, estetika doma.

Mi mjerimo, vi uživate!

Cini mi se da to moze i bolje, nije mi unikatno, ali od ponudjenog je “udobnost po vasoj mjeri” najbolji.

PS. Sad se sjetih ove reklame. Taman bi bila bas za namjestaj po mjeri. Standard koliko znam vise ni ne postoji, mogao bi uraditi “rewrite”, kako se to popularno kaze :wink:

1 Like

Ja nikakav slogan ne bi koristio pogotovo ne sa rimom. Bukvalno bi slogan bio kao onaj site tag. Npr Perkovic namjestaj - najkvalitetniji (ili neki drugi epitet koji opisuje sta se nudi npr ako se ide na to da je povoljan onda najpovoljni itd) namjestaj po mjeri. Kratko i jasno. Tu je po meni najbitnije spomenut ime firme i da je sve jasno, dakle namjestaj po mjeri, da ljudi povezuju lako, a rima mi je fuj i totalno mi besmisleno je koristit za ozbiljan posao i ja je cak ne bi koristio ni za reklamu na radiju.

Bitno je da je po mjeri, kako namjestaj tako i slogan. Kad Nike kaze “just do it”, to zvuci super. Kad kaze mesar Matijevic iz Dvora, onda zvuci kao sprd, jer je prevrsio mjeru.
E sad Perkovic - namjestaj po mjeri, sigurno nije izislo iz nikakvih okvira. Zvuci ok, kao svaki lokalni mali biznis. Sigurno ima svaka opstina jedan ovakav primjer, samo promijenis prezime. Al’ valjda je to i dosta ako ce prodavati tu u okolini. A zavisi i kakav je namjestaj…

Kod ovog pase bas:

Lesnina ima slogan “Kreirajmo dom zajedno”.
Dok jedan Bauhaus (nije iz branše) ima jedan potpuno neutralan slogan “Da bi bilo dobro”.

Izbjegao bi pretenciozne atrribute najbolji, najpovoljniji, naj…

Modificirao bih jedan od ponuđenih i predložio “Dom po vašoj mjeri”

A onda kao moto tvrtke treba detaljnije, npr. ono što sam predložio:
“Ispunite svoj životni prostor funkcionalnim i kvalitetnim namještajem po mjeri”

Jedini mogući problem je da postoji knjiga naziva “Vaš dom po vašoj mjeri” što i nije neki problem.

5 Likeova

This topic was automatically closed 365 days after the last reply. New replies are no longer allowed.