Trazim: Osobu za izradu Voxel mapa

Pozdrav svima;

nisam opcenito preformalan lik pa necu tak ni oglas radit. Trebam naime nekog da uskoci ako zeli i odradi neki broj voxel kreacija u open source tool-u, tocnije mapa. Mape nisu kompleksne ni priblizno ko radovi koje cete vidjeti na linku, stoga se izrade prilicno brze. Radim neke igre i da bih mogao se posvetit game logici, programiranju i ostalom, rado bi nekom platio da izradi izvjestan broj voxel uradaka.

Tool je ovdje: https://voxel.codeplex.com/, open source je i izuzetno brzo se nauci.
Ne trebaju dakle nikakvi drugi skillovi prethodno, ne morate biti programer, ni dizajner ni ista.
Ako slucajno ko ima vec iskustva s tim stvarima, spomenite slobodno.

Neda mi se to rjesavat preko upworka i tako, radije cu s nekim probrbljat na domacem jeziku i proci sto treba - dati detalje, upute i pomoc oko starta s navedenim programom. Realno ja jednu mapu napravim za approx 2-3h ali ispalim par puta putem jer sam u dusi programer a ne kreativac preveliki graficki so ako netko ima sklonost - super.

Trebao bi za pocetak 4-6 mapa a ako bi nam super islo radili bi bez beda na kontinuiranoj bazi.
Kako sto zasto i posto i koliko - preko PM i to, dogovorit cemo se lako.

Placanje idealno preko paypal ali moze i preko racuna ako ste u HR.

Hvala na vremenu
Romano

Ahoj, mali update: ovo je brijem rjeseno, nasao sam osobu.
Hvala svima.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey