Trazim osobu za pisanje po forumu

Da dobro ste procitali :smiley:
Trazim nekog tko ce pisati postove po jednom forumu i za to biti placen.
Placam 0.20$ po postu, broj postova je neogranicen.
U teoriji po satu mozete zaraditi od 3$-20$, samo je nebo granica i ovisi o vama koliko cete raditi (pisati)

Naravno postovi netrebaju biti visoke kvalitete, ali opet spam se ne prihvaca niti tolerira, takodjer postovi ne smiju biti c/p jer to krsi pravila foruma na kojem bi se trebalo pisati.

Placam u bitcoinu ili preko paypala nakon svakih 100 postova ili kako se dogovorimo.

Trenutno trazim samo jednu osobu, ali radim na tome da ponudim vise pozicija.
Forum je strani i svi postovi trebaju biti na engleskom jeziku, tako da je engleski obavezan.

Sva pitanja mogu u PM ili ovdje svejedno.
Do kraja tjedna cu se odluciti za jednu osobu koja me uvjeri da je spremna aktivno pisati po forumu.
Ne trazim da svaki dan pisete po 100 postova :smiley:

Jos bih nadodao da se sve radi preko virtualne masine, znaci nista preko vaseg racunala.

EDIT:
Da ne okolisam i skratim muke o tematici foruma radi se o bitcointalk.org forumu, pa samu tematiku proucite sami :wink:

1 Like

Ne bih kolega da trolujem ali ova prva recenica nije uopste prikladna tvom renomeu, kao da je naslov placam vas da disete, a forum posting je jedna od najcenjenijih i najtrazenijih vestina danas :slight_smile:

1 Like

Rvacki mi nije jaca strana :joy::joy:
Bitno da se razumije sto je pisac htio popisa… ovaj reci :partying_face:

da dodam na temu, kada se radi ozbiljna kampanja za forum posting, tu postoje 3 nivoa, prvi je kredibilitet naloga, odnosno nabijanje poruka, ovo moze da se resi sa kupovinom naloga, ali prvi nivo ide nabijanje poruka i staza profila, drugi nivo su pisci, oni vec pisu ozbiljnije, a treci nivo su copywriteri. Iako i pisci i copywriteri " pisu" cesto se mesaju ova dva pojma, jer pisci pisu opisno , informativno, a copy prodaje, gadja emocije, i ne daju se prodajne stvari ni levelu 1 ni levelu 2 jer moze biti cak lose za kampanju jer ce se provaliti. tek copy pocinje da prodaje level 3 . Ali sve pocinje sa forum postingom i nabijanjem kredibiliteta tom profilu, a forum posting je native reklama koja ima snagu zversku jer se dobija fidbek od realnih ljudi koji navodno nemaju veze sa proizvodom, ali iako je najbolje izuzetno je pipavo jer taj level 3 moraju profesionalci da odrade.

2 Likeova

Pozdrav @keisuke,
Vezano za tvoj posao i tvoje poslovne vještine, a čitajući postove i komentare koje si objavljivao na ovom forumu, imam jedan poslovni prijedlog za tebe. Ako ti nije problem i ako si zainteresovan javi mi se pa da ti prezentujem detalje.