Tražim osobu za poboljsanje SEO-a

Pozz trebo bi mi netko ko se kuzi u seo i ko bi mi znao popravit polozaj stranice.
Zanime me koliko to kosta i kolko treba vremena da se napravi?

Kosta ovisi o tome koji keyword zelis rangirat i kakv SEO zelis, a traje od mjesec dana do 1 godine pa i vise.

Mozda je malo offtopic ali me zanima sta ako kupis od nekoga da ti radi SEO i on ti jednostanvo srusi stranicu za 5-10 stranica?

mislim da nemoze bit losije nego sto je sad :smiley: haha

aham, razumijem, jel ti to radis?

mislim da je tak svejedno dali si na 5toj stranici ili 10toj. Cilj je bit na prvoj eventualno drugoj. A inace se lako moze srusiti, nedavno sam radio SEO za jednog tu sa foruma, ali nije on samo zaposlio mene, nego je zaposlio 3-4 druga SEO strucnjaka koja su radila SEO iz 2005. Naravno da ce takav site prije ili poslije enstati s trazilica.

@dadaas ma nisi me skuzio mislio sam da si trenutno na 2 stranici i das nekom raditi SEO i nakon njegovog SEOa ti zavris na desetoj stranicu, sta mozes napraviti u tom slucaju?

Ahha, treba se malo pricekat, moguce je da se radi o gogole danceu. A ako je neki penal koji je moguc jedino ako se rade neke malverzacije ili neke teske gluposti na onsite SEO. Pa maknes i vidis oce li se site vratiti natrag.

Ako se site en vrati natrag, sto je vrlo moguce, ima hrpa spaljenih siteova, onda kazes JEBIGA. LOL.

Ali to je dobro pitanje za ove koji rade backlinkove.

ahahha A nemos rec “JEBIGA, LOL” ako si ulozio recimo soma-dva eura u SEO i neko te tako zezene hahaahh

A sto ces vratiti novac, naravno mozes vratiti novac, ali SEO je ponekad lutrija, neki drugi cimbenici, a ne tvoji mogu napravit stetu.

Svako manipuliranje backlinkovima, zvali mi to blackhat ili whitehat moze imati negativan utjecaj na site. Naravno sto je SEO skuplji trebao bi biti i kvalitetniji, obicno se ti skupi SEO svodi na backlinking sa high authority pages, sto je praksa za SEO 2015+

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey