Tražim osobu za stručno osposobljavanje

Prije par mjeseci sam raskinuo radni odnos s firmom u kojoj sam radio i krenuo u privatne vode (bila je tema na forumu, ali ne mogu je naći :joy:). Otvorio sam obrt za web dizajn, marketing i još par djelatnost…

Krenuo sam s radom i tražim osobu koju bi uzeo na stručno osposobljavanje. Uvjeti koje osoba mora zadovoljavati su:

  • Nezaposlene osobe do navršenih 30 godina koje nemaju više od 12 mjeseci staža u zvanju za koje su se obrazovale te prijavljene u evidenciju Zavoda 30 dana
  • nezaposlene osobe koje su u obvezi polagati stručni ispit, a već su bile uključene u mjeru stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa u punom trajanju, ali u nižoj razini obrazovanja te prijavljene u evidenciju Zavoda 30 dana
  • nezaposlene osobe koje su u obvezi polagati stručni ispit, sa stažem u zvanju za koje su se obrazovali, većem od propisanog, a poslodavac im nije omogućio polaganje stručnog ispita te prijavljene u evidenciju Zavoda 30 dana

Prvenstveno me zanima osoba koja bi bila sposobna za pisanje tekstova i kreiranje sadržaja za web stranice, shopove i društvene mreže. Obrt ima sjedište u Varaždinu, a raditi se može i s udaljene lokacije.

Ukoliko ima zainteresiranih možete mi se javiti putem privatne poruke ili skypa: zverinjo23.

Kako li ta lijepa nasa diskriminira po starosti, pogotovo to boli kada si ti u grupi koja je diskriminirana.

1 Like

Da nije to na snazi vec bi imao popunjena oba dva mjesta…

Natjecaj je otvoren do 22.10. pa ako ima neki kandidat nek se javi…

Nazalost nije…

Mislim da si pogriješio sa oglasom, jer nitko neće 8 sati pisati tekstove i kreirati sadržaj za 2750 kn ispada 2€/sat.
Kad se netko odluči za stručno osposobljavanje onda očekuje da će nešto naučiti, a to ti nisi ponudio.
Tako da si po mojem mišljenju trebao ponuditi nekakvu edukaciju uz rad.

To je strucno osposobljavanje, ja niti ne trazim nekoga da pise 8 sati…to je samo okvirno sta bi se radilo.

Sta si samo na ovaj forum stavio oglas ili jos negdje? Probaj po fejs grupama za studente, tamo je dosta ljudi koji su vec zavrsili faks i traze prvo zaposlenje.

Na burzi i na portalu moj posao je objavljeno…

Bas cudno da se nitko nije javio. Valjda svi otisli u Irsku.

Jbg. Kod nas se radi budala od ljudi za strucno osposobljavanje, onda kad ljudi odu van za kvalitetnu juniorsku placu, onda svi kukaju kako nema ljudi.
Dajte shvatite da se znanje placa, onaj tko nema nikakvog znanja , nije za it niti za strucno osposobljavanje.

Znas koliko sam ja imao prilagodbu na prvom poslu?

2 tjedna.