Tražim partnera u projektu WM foruma i portala

Zbog nedostatka vremena i zaokupljenosti oko drugih stvari, razmišljao sam da bi bi bilo dobro kada bi u cijeli WM projekt ušla još jedna osoba (ili više njih - zašto ne) koja bi se mogla više posvetiti unapređenju foruma i portala. Vjerujem da bi to koristilo svima.

S obzirom da sam u forum i portal sam investirao, novi partner bi trebao otkupiti svoju polovicu, a daljni angažman i investicije bi nastavili zajedno. Partnerstvo bi potvrdili nekakvim ugovorom.

Mislim da cijeli projekt ima veliki potencijal i da bi se vrlo lagano mogao prebaciti na viši nivo.

Ako ste zainteresirani ili poznajete nekog tko bi mogao biti zainteresiran, kontaktirati me možete ovdje putem PM poruke, na mail info@filipmedia ili skype ‘filipmedia’.

1 Like

Ono što će te svi prvo pitati je iznos polovice. Možda je bolje da to odmah napišeš jer ćeš si uštedjeti vremena odgovarajući na mailove.

4 Likes

I ja sam zainteresiran, samo me zanima kolika bi bila cijena partnerstva? Može na PM?

Samo da javim da je ovo još uvijek aktualno :slight_smile:

Iduci tjedan selimo na novi hosting, pa bi to bilo i idealno vrijeme da uz novo partnerstvo i sve vratimo nazad na staru Webmajstori.net domenu i napokon restoramo stare datume registracija.

7 Likes

Ovo moram lajkat…

vratimo nazad na staru Webmajstori.net domenu i napokon restoramo stare datume registracija.

Odlična vijest

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey