Tražim partnera za freelance projekte

Tražim partnera sa znanjem html, cssa, javascripta i phpa ili neke kombinacije ovoga da se javljamo skupa na freelance projekte po internetu. Ja isto bolje rečeno učim ovo pa bi se trebali dogovoriti tko bi se čemu posvetio. Hvala

Osim što tražiš jel ima nešto i da nudiš? :slight_smile:

nudim partnerstvo ne

lol…

Očekuješ da ti se netko javi a nisi napisao s kakvim vještinama i znanjima raspolažeš, iskustvima tj. nikakve informacije nisi dao o sebi…

Dal uopće imaš i jedan dobiven freelance projekt ili lupaš napamet?
Neke reference?

lol. svatko mora od nečega krenuti. ako moj partner potegne više i napravi više toga, onda će zaraditi više i bok. po toj logici frontend developeri bi trebali zaraditi puno manje od backend developera

Ako nađeš takvog javi :joy:

Jos jedan pametan… Lakše se svađati nego odgovoriti na jednostavno pitanje od @Master_Yoda

3 Likes

Evo pronašao referencu u drugom postu: http://www.webshopfree.online/

hmmmm…

Najbolje je kad kaze da joj treba sat vremena i 200 kuna da ugradi brojac od kolege @Davor_R_Bergam.

3 Likes

hahahahhaahhha baš to :smiley: :joy:

1 Like

meni je ovakva vrsta ruganja i ismijavanja dosta ispod mog nivoa, pa ne bi radje odgovarala na ništa. onima koji su zainteresirani za partnerstvo ću reći moja znanja i sposobnosti. btw. pametni ljudi znaju da je s partnerom sve lakše napraviti nego apsolutno sam, pa čisto i da bude tu kao motivator i potpora. u svijetu se i samo to masno plaća.

Da? I šta fali? Nezadovoljan si izgledom web shopa ili si se došao općenito rugati?

Koje su tvoje vestine? Vidim da ti pismenost nije jaca strana. Kad ovako napises oglas, jedino moze da ti se javi neko slican tebi… A koliko vidim, cilj ti je neki sponzor da te vuce na grbaci.

Dodes kod mehanicara pa ti ne naplati 20 min ili 10 min posla, nego sat vremena, a to je u HR od 100-400 kn.

1 Like

Dođes kod susjeda automehanicara zamjenit ulje i filtere i pitas ga da ti dolije tvoju tekucinu za brisace.
Mislis da bi ti doljevanje tekucine racunao dodatno 200 kuna?
Prema svemu navedenom Kikav je na razini pocetnika pa ne znam po cemu je tebi normalna neto satnica od 200 kuna. To bi za puno radno vrijeme bilo 8 * 200=1600 * 20= 32000 kn/mjesecno

1 Like

Znači, ja se više bavim html-om, css-om i javascriptom, a zašto sam napisala “ako treba jedan sat za taj counter”? Pa, evo sad ću objasniti.
Prvo odeš na stranicu od tog web shopa i ukloniš statcounter i sve linkove, fileove i sve živo u svezi s tim statcounterom. To zahtjeva barem 15-ak minuta.
Onda uzmeš taj novi brojač i pročitaš read me i da li ima neke specifičnosti i instaliraš ga na stranice. To zahtjeva 20ak minuta, jer volim laganini.
Nakon toga treba podesiti dizajn novog brojača da se uklapa na stranicu, znači ako je prevelik da ga se smanji na minimum, boju uskladiti i vidjeti kako funkcionira.
Zato sam rekla sat vremena ili više, a vi se uhvatili toga kao pijan plota. Sigurno neću ostaviti dva brojača na stranici i baš me zaboli briga kako izgleda to sve skupa.

Što se tiče ove stranice, ja ju prodajem da kao affiliate, a cijeli php i sve ne znam izraditi niti sam pokušavala. Sad se opet lovite da pravi igrači sve to naprave za 15 minuta itd, ali kod mene to ide tako kako ide. Tko ima nešto protiv, tko ga forsira da surađuje sa mnom i ima ikakve veze?

U php se ponešto razumijem i završila sam osnovni tečaj phpa, ali nedovoljno da bi kreirala sama web shopove from scratch. Svatko zna nešto, ne… Nitko nije najpametniji na svijetu.

Navikni samo da te drugi zele uvijek izjest…i samo hrabro naprijed.

Ljudi smo…grijesimo, ucimo na greskama …tko nije grijesio, nije nista ni radio :wink:

Sretno.

Bozoou ti si nedavno tražio suradnika :question:
Mozda ti je ovo prilika :black_circle: :radioactive:

1 Like

To je bila ironija ili stvarna preporuka? Malo mi je teško shvatiti neke (ne)dobronamjerne pojedince.

Bez ironije, vrlo jednostavno…zelim ti srecu :wink:
Tuzno je jedino sto ljudi toliko grizu da se ne usudis ni pozitivan komentar doziviti pozitivno…al zato kazem, na to se mora covjek naviknuti… sto te ne ubije, to te ojaca :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey