Tražim partnerstvo u projektu na freelancer.com

Jel ima neko da je zainteresovan sa mnom da radi na ovome?
Radi se o nekom sajtu za uploadovanje torrenta i skidanje istih. Cena je $1500 i delili bi po pola. Pozeljno je koriscenje CodeIgniter framework-a ali i ne mora. Ajde ko ima vremena, znanja u PHP-u i hoce da zaradi neka mi se javi u PM. Hvala.

Vise informacija (slike websajta, front-end kod, itd.) - ovde

pa moras prvo dobiti taj posao…

1 Like

Pa ne bih ga postavljao ovde da nije reseno, kontaktirao me je covek i rekao sam mu da nemam vremena sam da radim, on je odgovorio da probam da nadjem nekoga da ce pricekati.

Zanimljiv projektic, ali sitni novci nazalost.

zanimljiv projekt, al zanimljiviji onaj koji daje posao jer nema nikakav rating niti projekata na freelanceru pa ti radi ogroman projekt i onda ostani bez love… inace probao sam freelancer i mogu reci da su tamo oni koji daju posao dosta neozbiljni i neprofesionalni…

Ovo je ogroman projekt i lova bas i nije adekvatna za tako nesto, osim ako nisi pocetnik tamo pa ti treba za rating.

Nikako ne radim pre nego sto on otpusti milestone, tako da ne mogu nikako ostati bez love… Odradio sam do sad desetak poslova ni jednom nije bilo nikakvih problema.

razumijem, probaj elance koji je podosta bolji od freelancera u svakom pogledu :wink:

Ima par godina sam i ja radio malo na freelanceru, i bio poslodavac, tako da sam iskusio obe strane. I skroz je okej. Nikakvih zamjerki na servis, a ni na ljude.

Po cemu je bolji? Manje su sanse da dobijes posao na elance, pretraga im je ocajna, za iste pare na freelancer-u 100 bids, na elance 60 mesecno, onda na elance mi treba jedno 5 minuta da postavim bid kako treba i da popunim sve, tako da nisam bas siguran…

Radio sam na freelanceru i na elanceu, razlika je u klijentima, tj puno bolje sam nasao na Elanceu koji daleko bolje placaju. Kad dobijes reputaciju na elanceu lagano dobijes poslove, prvo radis par mjeseci ispod cijene i onda je super. Ja evo nisam bidao ima vec 5 mjeseci na elanceu jer ne stignem odraditi niti ono sto dobijam kod redovnih klijenata, sve radim samo preko trackera s njima i placaju mi tjedno tak da sam i vise nego zadovoljan, a radim navecer jer preko dana radim na poslu, a zaradim jos dvije svoje place na elanceu svaki mjesec. Na freelanceru je lakse dobiti poslove, al oni uzimaju veci postotak, komunikacija je kao socijalna mreza, svi klijenti su bili polu neozbiljni i placaju osjetno manje za iste poslove nego na elanceu…

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey