Tražim Paypal u Skrill razmjenu

Imam oko 10e na paypal, i htio bih to preneti na skrill.
Molim ako neko ima i skrill i paypal da mi ucini uslugu da mu posaljem novac na paypal a on meni na skrill?

refresh, jos treba…

Radi li netko razmjenu Paypala u Skrill?

Trebam $100 na Skrill, Platim $115 + fees na Paypal.

Edit: Može exchange i na tekući od PBZ banke.

Opet mi treba exchange Paypal u Skrill. Ima netko?

Javi se s detaljima u inbox ako ne nađeš nikoga.

opet trazim nekog za pp u skrill razmjenu…

Trebam prebaciti sa Paypala na Skrill 44€, pa ako ima netko na skrillu da mi pošalje, ja njemu na paypal, javi se u PM.

uros.urke@mail.com to ti je moj paypal,cim vidim novce na paypalu , odma saljem

Treba jedan prijatelj da mi uplati na paypal novac ali crna gora ne moze da prima novac u pitanju je 100e, pa da li bi neko mogao da on njemu upalti na paypal, a on meni na skrill.

I meni treba… Javljajte se.

Velik problem, ali lako trajno rješiv. www.VerifiedAcc.com

Ja taj servis nebi koristio i preporucujem drugima da ga ne koriste ukoliko nema neko pozitivne informacije o tom servisu

http://whois.domaintools.com/verifiedacc.com

Jednostavno prodavanje magle na tom sajtu tj. prevara. Nije problem sa VCC (Virtual Credit Card) odraditi verifikaciju PP računa. Bilo koju karticu da izaberete iz sistema VCC možete lako uraditi taj PP nalog. I sami u tekstu kažu da ne čuvaju karticu ako to navodni kupac ne zatraži i da je bacaju odmah nakon toga.

Drugo opet kažu dopuna te kartice prepaid varijanta ili biraju šta kupcu žele da podvale.

Samo su izostavili jednu bitnu stavku u celom procesu “Šta kada dođe do provere PP naloga”, kada zatraže validna dokumenta, eto desilo se … kako će oni te fake podatke da dokažu uopšte i kojom magijom, osim ako neće da falsifikuju sva dokumenta u šta čisto sumnjam…

Zaobiđi prodavce magle i vidi neku alternativu da nađeš i da ti se javi neko ko to radi…

ja kad vidim ovakav dizajn sajta odma ga zaobilazim u sirokom luku.

Vlasnik web stranice te je ovaj korisnik koji je i postavio link @rajton

Ja sam iz Verified Acc., točno. U svega par minuta nekoliko napada, baš lijepo.

Usluga je ponuđena, a ako nije potrebna nema problema.
U roku par sekundi smo optuženi i osuđeni. Tog ima samo kod nas :slight_smile: Mi ne radimo sa VCC karticama. Naši PayPal računi ostaju aktivni. Ako bude potrebna dodatna verifikacija mi ju rješavamo bez problema. Mi nudimo i fizičku debitnu karticu uz PayPal račun, što je rijetkost kod konkurencije. Sve što piše na našem webu naravno da možemo ostvariti.

Krivo, ja Vas nisam optužio nego samo upozorio druge da pripaze jer nitko do sad nije koristio taj servis (vas servis)

Ukoliko imate vise pozitivnih povratnih informacija ja cu vam se ovdje javno ispricati ukoliko smatrate da sam vas optuzio za nesto.

Još na whoisu je zastita a nitko to ne radi ako se ne skriva vjerujte mi.

Netočno :wink:

[quote=“Jabuka, post:9, topic:21207”]
Ukoliko imate vise pozitivnih povratnih informacija ja cu vam se ovdje javno ispricati ukoliko smatrate da sam vas optuzio za nesto.[/quote]

Imamo. Isprika nije potrebna, sve je u redu :wink:

Ne skrivamo se, ali niti razbacujemo nepotrebnim informacijama.

Vjeruj mi da su to jako bitne informacije na web stranici koja se bavi nekom vrstom prodaje ii posredovanja.

Informacije o vlasniku su jako bitne, a i povratne informacije su jako bitne.

Točno, ali trgovanje PayPal računima nije baš isto što i prodaja hostinga, zar ne? :wink:
Povratna informacija je beskorisna ako klijent nije potpisan punim imenom ili imenom firme, a tko želi da cijeli svijet zna da je kupio PayPal račun? :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey