[TRAŽIM/PONUDE] wordpress site - kopija postojeceg statickog

http://inowave.com/opg-sample-1/

Trebam ponudu za izradu ovog sitea u wordpressu, nemora biti 1-1 vec nesto slicno tome, ili preporuku slicne teme isto moze.

hvala, lp

2 Likeova

3.000,00 kn, 3 radna dana vremenski

2.500,00 kn.
Web i Godišnji hosting uključen u cijenu.
Sa računom

180 eura.
Rok izrade 3 dana.

Cijene su smjesne s 3000->2500->1500, ovo samo govori koliko su nasi ljudi jaki, sorry mislim koliki su jadnici.

ps: http://themeforest.net/ nadi temu slicnoj toj ima ih hrpa, kupi i gotovo. ovo bi ti uradio svatko od ovih gore, samo sto bi promjenio ime teme i autora kao da je on pravio :confused: uzivaj i ustedi lovu :slight_smile:

Pa ti kad si tako pametan uradi mu ti za 20 eura ti nisi jedan…

Da i opet smo u temi da ce netko napraviti to za 100 kuna. Ali kad tog jednog za 100 kuna trazis da ti to napravi onda ih nema nigdje.

Evo ja imam sad jednu stranicu imam i temu i sve, i ako mi netko to sve podesi za 100 kuna, znaci vas zadatak je samo da instalirate temu i podesite tu temu za moj niche.

Evo voljan sam platiti i duplo, 200 kuna.

U biti platio bi i 300 kuna ali radite tako dugo dok stranica nije cakum pakum. Odnosno da nije kao sto je objasnjeno gore, download i install jer to nema veze niti sa webstranicom, niti sa biznisom, niti sa wodpressom niti sa stranicama koje prodaju theme niti sa bilo cime… Jer iskreno onaj tko radi webstranice na nacind a skine temu i klikne install bolje da odmah odustane od ovog posla u bilo kojoj god nichi da je.

1 Like

Zbog takvih kvazi majstora od 100 kn svakoliki web vrišti od nekvalitetno urađenih stranica/shopova/aplikacija.

Klijenti ionako niš’ ne kuže, bitno im je da se nešto vidi što je oku lijepo. I to lijepo je relativan pojam.

Onda dođu AdWords i ini stručnjaci pa postave tarifu za mjesečno vođenje kampanje od par tisuća kuna ‘da bi stranica bila vidljiva’. I naravno, treba platiti i Google, Facebook, Twitter…

@juzernejm25 službena ponuda moje tvrtke glasi: 5000 kn + PDV.
50% avansno, 50% na dan predaje stranice u vlasništvo.
Dva developera profesionalca ovo slože kako spada za jedan radni tjedan.

A svi ovi koji kažu da je ‘konobarska dnevnica 30 (nečega) i da im je bolje raditi web dizajn/development za jedan dan i zaraditi 50 (nečega)’ neka se prvo zapitaju znaju li koliko radni sat kvalitetnog developera košta u bilo kojoj normalnoj državi. Onda neka se zapitaju dali uopće znaju kako srediti i optimizirati web stranicu kako bi je mogli staviti kao referencu. Na kraju balade, možda bi dobro bilo da bar nauče što su meta oznake, kako se koriste i čemu služe.

Ugodan dan svima!

thx svima za ponude, nasao sam developera, moze lock :wink:

ja nepravim ja samo govorim gdje takvu slicnu temu moze naci za manje od 60$ i sve sam postavi, ovako plati ohoho… protupitanje, kad naplacujete recimo 2000,5000 ili 10 000kn, jeli mozete ovdje javno reci detalji cijene, koliko cijene pada za ruke, kolika je satnica, jeli kupujete neka cuda koja vam pomazu napraviti stranicu itd, a ne bezveze udrit cijenu i to je to.

Jedini koji bezveze udaraju cijenu su oni koji govore da ce to odraditi za 100 kuna, a tih 100 kuna ne pokriva niti temu sa themeforesta, a kamoli posao koji treba jos dodatno odraditi.

A slusaj, ja sam samo stavio link gdje moze proci puno jeftinije i vjerojatno ce naci bolju temu, uostalom ima i 6 mjeseci updejta, a ako stvarno zeli dati iskusnim developerima da napravi ovu temu neka ode na codeable io iako nerazumjem zasto platiti nesto 10 ili vise puta skuplje kad moze naci ovako. Isto tako da se tvrtkama posalje mail gdje mogu proci puno jeftinije, a apsolutno nista ne gube, vjerojatno bi se odlucili za jeftiniju opciju. Dodatno odraditi je samo postavljanje sadrzaja, micanje nekih stvari lijevo-desno itd…

Za ove koji kazu da se rusi cijena, do koliko vi idete da se cijena naziva rusenjem cijena jer se cijena srusila s 3000 na 1500, i nitko se nije oglasio dok nisam postavio link. Za one koje neznaju potraze kako instalirati demo tj sajt ce biti isti kakav je i demo tako da imaju samo dodati sadrzaj, a kasnije se mozete igrati.

Upravo tako, ali bar se nasmiješ dok čitaš :slight_smile:

ovo samo govori koliko su nasi ljudi jaki, sorry mislim koliki su jadnici.

Jel ovo za ban po pravilima foruma ili ne?

PS
Neki na ovom forumu su radili webove od nekoliko miliona kuna i mislim da imaju utakmica u nogama da naprave odličnu stvar u relativno kratko vrijeme, ove cijene mogu ić i preko 1kE vrlo lako, za kvalitetan proizvod naravno, ako klijent ima budget 100kn onda će imat web od 100kn, zvuči sumanuto web za 100kn ali očito ima i toga, ja recimo nebi takav web iz masu razloga :slight_smile:

@edit

ja nepravim ja samo govorim gdje takvu slicnu temu moze naci za manje od 60$ i sve sam postavi, ovako plati ohoho… protupitanje, kad naplacujete recimo 2000,5000 ili 10 000kn, jeli mozete ovdje javno reci detalji cijene, koliko cijene pada za ruke, kolika je satnica, jeli kupujete neka cuda koja vam pomazu napraviti stranicu itd, a ne bezveze udrit cijenu i to je to.

Pa gle, kao i u svemu drugom imaš početnike, naprednije, mid, senior, itd developere, cijena rada nekog tko ima 5-6g. iskustva i solidno znanje iza sebe ti je od 100kn/h pa nadalje u HR okvirima, cijena opreme, firme, softwarea, prostora, edukacije i ostalo to još malo podiže. Tako da je klijent siguran da će dobit kvalitetno rješenje i eventualnan support kasnije. Moja cijena od 3kkn je za nekih 20ak sati rada kako sam i naveo (3 dana)

Danas se svi petljaju u sve, a nemju osnovu, ne poznaju srz problema, skidaju tutorijale kako se instalira wordpress i kako se instalira tema, zatim probaju to uspe im i onda oni misle da su eksperti u svom poslu… Wodpress je najjednostavnija platforma, stvorena pre svega da svako moze da ima svoj blog i za lako podesavanje, medjutim danas je wordpress platforma dosta napredovala, svakog dana izlaze novi dodaci, potrebno je i dobro poznavanje php-a, css-a, mysql i plus razumevanja, kako nesto funkcionise, ako zelite da sajt zaista deluje ozbiljno, jednostavno potrebno je veliko iskustvo. To je isto kao za krecenje, zasto bih zvao majstora, ja cu to da okrecim, videli ste tutorijal na interenetu ali nikada niste to radili, pa kad zavrsite i vidite na sta Vam lici soba, sve ispriskano od boje, negde se vidi gde je prosao valjak, onda pozovete majsotra, a on Vam uzme duplo Više da ispravi Vaše greške.

Web majstori cenite svoj rad i trud, bez obzira koliko su vremena teska, ne kazem da treba preterivati i u ceni ali neki dogovor mora da postoji.

Ljudi kojima je potreban sajt, start je veoma bitan, ne dajte svakom da Vam radi sajt za sitan novac, ako zelite dobro pozicioniranje, optimizaciju, funkcionalnost i za korak bolje od drugih, bolje je platiti malo vise i da to sve izgleda savrseno.

A ovo sto je neko napisao da je sve to jednostavno i lako, to moze svako, neka uzme da uradi besplatno onda, sto bi naplacivao bilo sta, znaci uzmi coveku lepo uradi besplatno, nemoj da stavljas cenu koliko bi to trebalo da kosta.

Covek je lepo stavio da trazi ponude, znaci stavite cifru za koju ste spremni da mu uradite posao, a ne da pricate kako je to lako i kako je to jeftino, moze svako i td. :slight_smile:

Ovakve teme uvijek imaju isti epilog a to je lock :slight_smile:

Tema koju treba izraditi, odnosno pronaci slicnu je prilicno jednostavna, nema tu nista komplikovano, ima ih free slicnih koliko hoces.

Iako se ne bih primio ovog posla, trebao bih nekih 14-15h da ovo odradim od nule.PSD nemam, ali imam stranicu kako bi trebala izgledati, tako da u glavi vec imam ideju.

O cijeni mog sata, kao i finalnoj cijeni, ne bih pricao, jer ce se javiti lik poput @dtip i reci ce da je to “imaginarna satnica” i da lazem :smile:

Evo s obzirom da je covjek nasao developera, onda cu ti ja odgovoriti u svoje ima. Moze javno zasto ne, nije nikakva tajna.

Nema nikakvih bitnih detalja.

Da se covijek javio na PM ponuda bi izgledala ovako:

Enfold Framework ( https://themeforest.net/item/enfold-responsive-multipurpose-theme/4519990?s_rank=2 )
59 $

Instalacija i osnovno podesavanje teme
1 sat - 50$ / h

Unos sadrzaja i dodatne postavke i tweakanje teme:
3 sata - 50$ / h

Ukupno: 159 $ iliti 1.082,25 HRK vrijeme isporuke: 1 dan

To je ako bi klijent pristao na gotvu temu tipa Enfold, a s obzirom da je klijentova stranica idealan kandidat za to ne znam koji bi razlog bio da ne pristane na to, jeftino i jednostavno.

Ukoliko bi bas htio Custom temu: onda bi to ovako izgledalo:

Instalacija WordPress i unos sadrzaja:
3 sata - 50$ / h

Izrada custom teme:
S obzirom da je ovo jednostavnija tema trebao bih nekih cca. 10 sati:
10 sati - 55$ / h

Ukupno: 700 $ iliti 4.764,65 HRK vrijeme isporuke: 2 dana

Jel ti sada jasniije kako se kreiraju cijene i zasto jedna WordPress stranica ne moze kostati 100 kuna, odnosno moze ali jao meni i te stranice.

4 Likeova

Ne znam čemu svaki put ista priča i prepirka, moje mišljenje je moje i nećeš ga takvim komentarima promeniti, dakle mislim da lažete sa satnicama od XXXXXXX$ , to jest većina , to je moj utisak, možda grešim možda ne, stekao sam ga tako što sam imam dosta iskustva sa ljudima i obično ljudi koji imaju vremena i ulaze ovakve rasrpave a uz to se i hvale svojim satnicama i slično obično ne rade tako dobro , kvalitetno a samim tim i plaćeno kako pričaju…još jednom to je samo moje mišljenje na koje imam pravo i to je to

I još jednom po stoti put da napravimo poređenje kad već pominjete reč “jadnost”. Mislim da je najjadnije u celoj priči što vama smeta nečija niska cena i nizak kvalitet i sve što ide uz to, po sto puta ista priča - klijentu će uraditi mali iz komšiluka sajt za 50 eur, naravno po vama neće biti zadovoljan tražiće boljeg doći će do vas i vi možete i lakše tada da mu naplatite vašu cenu od XXXXX$ jer će znati kako je loše prošao za male pare. Ne znam zašto vas onda uznemirava i drma vam kavez loš kvalitet izrade , to treba da vam je plus jer će kvalitet to jest vi uvek ali uvek isplivati. Jedino ako ste i vi malo varuckali i šišali klijente znajući da to što radite i isti kvalitet u indiji ne vredi baš toliko. To mi je jedino logično objašnjenje vaše uzmerenosti.

I po stoti put poređenje - kao da mercedes ide naokolo i priča kako su jadni kineski proizvođači kola što prodaju kola po 10 puta nižoj ceno od njih…smešno…ponudi svoju cenu i peglaj nemoj kenjati po forumu kako je tvoj sat XXXXX

1 Like

Zasto bih ja lagao za svoju satnicu, sta ja imam od toga ako kazem da je moja satnica 60$,a nije ?

Da li grijesis ? Djelomicno da, bar u mom slucaju za ostale korisnike ne znam, niti me zanima.Reci nekome da laze na osnovu nekog svog misljenja je u krajnju ruku nekulturno.

Nema potrebne više za ovakvim raspravama, eto da ne bih bio nekulutran onda ću reći ok, verujem da ti je satnica koliko kažeš.

1 Like