Tražim posao kao chat moderator

Zdravo, jako dugo sam u potrazi za poslom od kuce, ali nekim ozbiljnim. Potrazujem vec dugo chat moderatore, ali bezusojesno. Mislim ima, ali kad cujem da se stavljaju moje slike, podatci, ne hvala. Ako neko ima neki ozbiljan posao nek mi se javi, voljna sam raditi.

1 Like

Hoćete da vam neka firma da ozbiljan posao, a da pritom nema pojma ko je osoba koja treba taj ozbiljan posao da odradi?

Sa dužnim poštovanjem, ni mog pasa nebih vam dao sa ga šetate u parku a da ne znam ko ste vi u potpunosti.

2 Likeova

Super. Onda setajte Vaseg psa sami :grinning: ili neka Vam ga mati seta. Ja sam ozbiljna zena,dvoje djece nisam dosla ovdje da bi mi ti pregovarao. Zato i nemas svoju firmu da ponudis posao, nego komentarises tudje teme. Bavi se svojim poslom. Pozdrav

1 Like

Poštovana, uz dužno poštvanje biću direktan **veoma ste drski u obraćanju **. Jako je ružno pročitati da se nekome tako obraćate na ovakav način kao što se obratili kolegi s foruma a želite naći neki dodatni ozbiljan posao preko interneta.

Kolega pablo je konstatovao onako kako jeste i što je istina.

Ne možete tražiti neki ozbiljan posao na internetu ako poslodavcu ne date neke podatke o vama (naravno podrazumeva se i znanje i iskustvo koje imate) ili u vašem slučaju da se tako ophodite prema ljudima koji vam eventulano žele ili mogu pomoći.

Svaki poslodavac mora da zna s kime sarađuje ipak na internetu ima raznih velikih i malih prevara ozbiljnih i neozbiljnih osoba

Na kraju ovo je ozbiljan forum i ovde su ljudi gottovo pravi profesionalci u svojim branšama (poslovima koji godinama zarađuju hleb preko interneta

2 Likeova

Da li biste vi zaposlili nekoga kome ne znate ni ime, koji može tek tako ispariti sa vašim novcem?

1 Like

Pa naravno da ne, ali valjda bih dala svoje podatke pri javljanju, bilo to mail, viber, whatsApp, telegram. Zasto bih ovdje pisala svoju biografiju ?? Ko god da ponudi posao, ja bih svoje podatke dala. Ja sam dosta puta prevarena, izvarana i zbog toga ne zelim na forumu da dijelim podatke.

2 Likeova

Da, mogao je fino da napise. Ne da pise kako on meni ne bi dao svog psa na cuvanje, to je jako ruzno za procitati. Da jednoj majci sa dvoje djece tako pise, nije nimalo ugodno za procitati. A dalje objasnila sam dole u komentaru. Ja svoje podatke ne krijem i svakom poslodavcu bih dala podatke, ali ne preko foruma

2 Likeova

Ovako napisano je to već bolje :wink: Probaj Upwork, ili druge sajtove za freelance, tu ćeš najprije pronaći ovakav posao.

*Edit: Da li ste probali cloudworkers?

1 Like

Naravno tu se u poptunosti slažem s vama . Nadam se da će te naći ono što tražite :grinning: ako znate još neki posao raditi preko interneta slobodno ga u ovoj objavi napišite .Jer nikad se ne zna

Hvala puno. Da probala sam, slala sam dosta puta prijavu. Ali nikad odgovora nisam dobila.

Da, naravno. Uvijek cu podijeliti svoja iskustva, hvala Vam u svakom slucaju. Ako sta naidje molim te obavijesti me :slight_smile:

1 Like

Prvi post je bio greška, neozbiljno napisan za “birtiju”, a ne podforum Oglasi.
Ali ok, idemo dalje :slight_smile:

Idemo dalje :slight_smile: Hvala

Pa za prijavu prijavu na posao idu pravi podaci, a na chat-u se dodjeli drugo ime… I T-com operateri u korisnickoj podrsci dobiju drugo ime…

zato sto si dosla ovde da trazis posao :slight_smile:

Ova je tema automatski zatvorena 365 dana nakon zadnjeg odgovora. Novi odgovori više nisu dopušteni.