[TRAŽIM] Produkcija videa Skills&Goals za nogometaše/fudbalere

Trebao bi nekoga da producira video, ja bi poslao video sadržaje, slike itd., taj bi trebao izrezati određenog igrača i napraviti intro plus kompilaciju golova i vještina, sve ukupno 4-5 minuta. Nešto otprilike poput ovih videa:

Zainteresirani neka se jave sa cijenom u inbox ili na mail anatholix@gmail.com, a moram napomenuti da tražim što povoljniju ponudu pošto mi ovo nije nešto previše bitno.

Mogu napraviti ono što tražiš, imam i nekoliko videa koje sam već takve radio. Radim preko Sony Vegasa pa mogu napraviti dosta efekata i slično. Ne bih mogao ovako odrediti napamet cijenu, ali pošalji neku okvirnu koju si spreman platiti pa javim da li odgovara. Pozdrav!

Ti si stvarno multipraktik zar ne? U svemu te ima. :smile:
Ajd pošaljem ti na p.m. okvirni budžet.

što ne mogu da vidim ni jedan od videa na forumu? cujem ton ali slike nema, samo crno?

Kod mene sve 5, probaj otvoriti video na YouTube-u. A obični su Skills&Goals videi, jedan Messi, drugi De Bruyne, samo za nekog oglednog primjera.

ne ne nije do videa, ovo je mislim problem do foruma. svaki mi je snimak tako, samo na ovom sajtu . .

Tako nekako, radim sve i snalazim se :slight_smile:

Ni meni ne radi. samo na ovom Forumu. :frowning:

YouTube embed bi se sada trebao ispravno prikazivati.

2 Likes

Odlično, A, super i hvala. :slight_smile: OK je potpuno.
Sada je tek Forum u punom sjaju. :slight_smile:

hvala apazinjan sta bi mi bez tebe. . sad je sve extra, samo sto blokirase prvi video u medjuvremenu :smile: gogo cuvaj da i tebi ne budu ovako kratkog daha, a jos da placas za njihovu izradu :smile:

Np.

Sto se prvog videa tice, nije blokiran sam po sebi, vec je vlasnik videa onemogucio embed na druge stranice, tako da se video moze gledati samo direktno na YouTube kanalu.

1 Like

ja sam kriv, nisam procitao do kraja :slight_smile: brzina sala nije :slight_smile:

Ja ti mogu nesto napravit, zivim od video editinga pa eto kontaktiraj me za cijenu :slight_smile:

Uzeo @d1namic, može tema pod ključ. :yum:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey