Trazim program za simulaciju servera na racunaru

dakle potrban mi je program koji bi na racunaru napravio server u koji bih ja ubacio stranicu kompletnu kako bih sam mogao isprobati sve dali radi

neznam dali moze u tome da se instalira jomla, phpbb ili wordprees da bih prilagodio skin prije nego kupim pravi hosting

imam xampp al ne mogu se snaci u njemu a i neznam dali podrzaje instalciju i dali se to uopste moze instalirati na racunaru neki od tih cms-ova

pa zato bih zamolio one koji znaju ili imaju nesto korisno da napisu ili daju link bio bih jako zahvalan

skini wamp(php, apache, mysql) i instaliraj lokalno.možeš instalirati joomlu i lokalno pokretati svoje web stranice.

http://www.wampserver.com/en/index.php

moze xampp dovoljno sto i wampp…

sve je to isto, samo sto je xampp prije bio samo za linuxe, a danas se pokrece i na windowsima… mislim da vise nema neke razlike…

[quote=“xapuc”]moze xampp dovoljno sto i wampp…

sve je to isto, samo sto je xampp prije bio samo za linuxe, a danas se pokrece i na windowsima… mislim da vise nema neke razlike…[/quote]

hmm instalirao sve ali kada idem na admin panel nema nista osim bijele podloge u browseru isto tako i kada idem na localhost dali treba jos nesto skinuti ili postimati osim jednostavne instalacije to isto mi je bilo i s xampp a i s ovim sad programom

hvala vam ew ipak sam napravio tj bilo je do firewall ili antivirusa tak da sad radi ja sam iskljucio oboje jer tak sam nasao na jednom forumu

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja