Trazim Programera za Android za Joint Ventures

Trazim programera za Android. Radi se o pravljenju softwarea, aplikacije ili ensto slicno. kako ja radim samo az desktop, trazim partnera da se udruzi samnom jer imam klijenta koji je voljan dobro platiti za dobar custom software, pa eto javite se.

Cjeli 1 mi se javio. Nekako nema ovih programera kod nas, mora da su svi odjurili u inozemstvo.

NHF ali pises kao sa tute :slight_smile:

Uglavnom mislim da si se dosao moliti u pogresnu crkvu :slight_smile:

neznam sta da skomentiram na ovo? zanima te ali se bojis? neznam kako bi drugacije protumacio tvoj trolerski post, s obzirom da od Februara nisi nista napisao, i sad uletis ovdje i ajmo reci seres ili ti ga napipavas?

Evo ovako:
Mozemo mi i drugacije raditi, nikakav joint venture.
ja vama kazem sto morate napraviti i vi kazete koliko para zelite za to, vidim s klijentom dlai mu odgovara, uzmem sebi postotak posrednistva i to je to.

naravno trazim osobu koja ima pojma o onome sto treba mojem klijentu i osobu koja je prisutna, a ne da mi uvali neki product i nestane sa lica zemlje kao sto si ti @belmin nestao od Februara pa se vratio sa epic comeback postom.

P.S. ja ne molim!!!
P.S.S. jel sad malo bolje pisanje(pišanje)?

Sry nije bilo nikakve namjere da trollam ili nesto slicno.

Ono sto sam htio reci je da na ovom forumu ima jako malo developer-a, a jos manje Android Developera, jer se cudis zbog toga sto ti se samo jedan javio.

Iskreno nemam pojma sto se lozis bezveze na tu moju izjavu.

To sto ja nisam bio na forumu od Februara je moja stvar i ne vidim kakve to veze ima sa tim sta ja pisem.

evo ja sam zainteresiran radim android, web, desktop, imam tim ljudi koji ti mogu rjesiti sta hoces, javi se na pm

ma ne lozim se, nisam ni tvoj post dokraja razumio.

Skuzio sam i ja da nema android Developera, ali ovo sto treba meni se mozda moze sa pythonom rijesiti, pa sad neznam dali da reeditam topic ili da otvorim novi.

uglavnom imam klijenta sad novog koji ima pare koje ga zuljaju, on trazi neke programcice koje ja nemogu dostaviti jer sam preslab u tom podrucju, pa trazim ili partnera ili outsourcam ili kako god, glavni cilj mi je tog klijenta drzati sretnim i da se uvijek javi meni kada nesto bude trebao…