Tražim programerea

Za buduću suradnju. Osoba treba biti iz Zagreba kako bi se mogli osobno upoznati i vidjeti kada situacija to zahtjeva.
Ozbiljna i savjesna u poslu, poželjno 25+ godina starosti.

Programski jezici standardni. (o detaljima osobno)

Sastanak bi bio vjerojatno tokom idućeg tjedna.

Kontakt i razmjena brojeva telefona na PM.

Srdačan pozdrav

Hm, zanimljivo. Niti jedan upit. A lova pred nosom.

Možda da si dao neke preciznije informacije bi se i netko javio, tipa o čemu se radi, koliki je obim posla, vremenska ograničenja, buđet, očekivanja itd.

I zašto mora biti iz Zagreba, pa ako ti je toliko stalo da vidiš čovjeka, ima Skype video call, a možaš postaviti i uvjet da se npr. pravi izvještaj svaka 2 dana. Mislim, sorry, ali mi je totalno besmisleno u današnje vrijeme tražiti programera da bude u tvome mjestu stanovanja. To nije nikakva garancija ničemu, a sužavaš si u velikom broju mogućeg suradnika, jer budimo realni, programer, 25+, Zagreb, savjestan, ozbiljan, teško da je netko takav slobodan i da ima volje gubiti vrijeme na sastanke.

Pa piše fino sve. Tražim suradnika ili više njih, šta mi ne stignemo rade oni. Lova, stisak ruke i vidimo se opet.

Obim posla u državi pred kolapsom ti je relativan. Jedan mjesec uzmeš 20 000, druga tri se može dogoditi da uopće ne radiš ništa.

Uostalom to znaju svi. eto

Pa svatko ima svoje uvjete i vjerojatno razloge zašto je to tako. Ja sam staromodan tip, volim sjediti sa ljudima uživo dok dogovaramo posao i strategiju. Zagreb nije mali grad, pa vjerujem kako ima takvih.

Pa gdje si ga posljednji put vidio? To se meni često zna dogoditi s ključevima.
Prokleti programeri se isto znaju zagubiti, pa ih čovjek onda mora tražiti.

[quote=“mile”]Pa gdje si ga posljednji put vidio? To se meni često zna dogoditi s ključevima.
Prokleti programeri se isto znaju zagubiti, pa ih čovjek onda mora tražiti.[/quote]

Da zagubiti, znaju nestati zajedno sa unaprijed traženim avansom.

Zato si se ovaj put odlučio tražiti naivne i očajne? Jer samo takvi će ti se javiti na ovakav oglas.

Očajnik + naivac = loš posao. To bi trebao barem znati ako se već predstavljaš kao poslovna iskusnjara.

Ne predstavljam se ja nikako - nisam ja taj koji ovdje traži “ozbiljnu i savjesnu” osobu.

Pitanje je zašto si ti uopće tu? Imaš svoj posao sa ekipom. Što te muči? radiš za mene? ostao sam ti dužan pare?

Stavio sam oglas da tražim savjesne ljude, odnosno one koji se ne zajebavaju. Jer ja se isto tako ne zajebavam sa svojim klijentima. Pa tako želim znati s kim radim, ako nekome već dajem kruh u ruke.

Smeta ti to nešto? smeta nekome drugom? pa šta me briga.

Najbolje da ću se još opravdavati za svoje pare.

I promijeni si taj potpis, tlačenje klinaca nije uopće neka fora, već samo oličenje nesigurnosti u samoga sebe. Nisi Tarantino.

Dobro je da želiš znati s kim radiš. Sigurno onda isto žele i “ozbiljni i savjesni” programeri.

[quote=“Protein”] Pa tako želim znati s kim radim, ako nekome već dajem kruh u ruke.
[/quote]
Inaće stručnjacima se ne daje kruh u ruke već oni unapređuju tvoje poslovanje.:slight_smile:

Da i? normalno da žele. Jesam lijepo napisap sastanak uživo. Ne znaš čitati ili što? Pokušavaš kontrirati a samo se zakopavaš još više. Tvoja inteligencija je na prosječnoj bazi, bez uvrede.

Zašto trošiš moje virjeme. Degradirati me ne možeš. Kao što sam ti rekao post iznad, te spike možeš prodavati klincima.

Inače, stručnjacima možda treba naći i posla. Jel tako? Ako ti nađem posao i za to si plaćen, što sam ti dao u ruke?

Zanimljive spike imate Vi pojedinci ovdje. Čovjek bi rekao kako ste školovani u Red Crossu. Kao šatro briga o drugima. U biti se bojite svakog tko se pojavi da Vam možda ne uzme slučajno posao.

Ili jednostavnije, svojom komunikacijom samo pokazujete kako ste upravo ono za što pokušavate optužiti druge.

Oprosti mi, nisam shvatio da si inteligentniji od mene.
Ako ti nije teško, možeš li mi samo pojasniti što dolazi prije - tvoj oglas na ovom forumu ili taj sastanak uživo?

[quote=“mile”]Oprosti mi, nisam shvatio da si inteligentniji od mene.
Ako ti nije teško, možeš li mi samo pojasniti što dolazi prije - tvoj oglas na ovom forumu ili taj sastanak uživo?[/quote]

Možeš mi pojasniti koji ti inteligentni sklop sugerira da se praviš pametan na nekom forumu, a da ne skontaš kako te nitko neće skužiti. Mile J. koji radi za F. iz Zadra.

Da si pametan, ne bi se iskenjavao ovdje i brukao.

Normalno da sam inteligentniji od tebe. Svakome tko radi za mene, i dijelimo zajedno dobro i zlo, debelo bi zamjerio ovo što ti upravo radiš, a tvoji kompanjoni za to očito uopće ne znaju.

Tu pokazuješ kako si amater i kako uopće ne razmišljaš. Po toj inerciji, ti nisi sposoban stvoriti nikakav ozbiljan posao. A kamoli nekome nešto spočitavati.

I ne postavljaj se na mene, reci samo gdje i kada trebam doći da mi kažeš u lice šta imaš za reći.

S obzirom da na internetu uvijek pišem pod svojim imenom i prezimenom, nije me teško pronaći. Vidiš, da sam ja stavio oglas kao što je tvoj, barem bi zainteresirani mogli pronaći o kome se radi, pa se možda i javiti na oglas. Ovako si ostao bez da ti se itko javio na oglas.
Vjerovao ili ne, ni ja niti moja inteligencija ti za to nismo krivi.
Ako nisi želio odgovore, nisi trebao objavljivati na forumu. Imaš razne sajtove za ponudu posla, odi tamo.

[quote=“Protein”]Inače, stručnjacima možda treba naći i posla. Jel tako? Ako ti nađem posao i za to si plaćen, što sam ti dao u ruke?

Zanimljive spike imate Vi pojedinci ovdje. Čovjek bi rekao kako ste školovani u Red Crossu. Kao šatro briga o drugima. U biti se bojite svakog tko se pojavi da Vam možda ne uzme slučajno posao.

Ili jednostavnije, svojom komunikacijom samo pokazujete kako ste upravo ono za što pokušavate optužiti druge.[/quote]

Radi se o Balkan d.o.o mentalitu, što je izletjelo i nedavno ministru:)
Ja uopće ne sporim da ti kao netko tko daje posao treba imati poštovanje i možda veće poštovanje nego dobiva u “Balakan d.o.o” ali stav da mi daješ kruh na stol je “Balkan d.o.o” sa tvoje strane.

Dao si mi novac u ruke koji je ekvivalent mojem znanju i radu.
Po kruh se ide u pekaru:)
Osim naravno ako moj rad i znanje ne vrijede ništa, onda bih trebao biti sretan što sam dobio novac.
Onda sam dobio kruh u ruke.