Tražim programerea

[quote=“mile”]S obzirom da na internetu uvijek pišem pod svojim imenom i prezimenom, nije me teško pronaći. Vidiš, da sam ja stavio oglas kao što je tvoj, barem bi zainteresirani mogli pronaći o kome se radi, pa se možda i javiti na oglas. Ovako si ostao bez da ti se itko javio na oglas.
Vjerovao ili ne, ni ja niti moja inteligencija ti za to nismo krivi.
Ako nisi želio odgovore, nisi trebao objavljivati na forumu. Imaš razne sajtove za ponudu posla, odi tamo.[/quote]

Nije točno, javila su se dvojca i to je više nego dobro. Moj oglas je predstavljen u jednostavnoj formi.

Ti si uletio sa šprehom trolanja, nisam ja. Moja je stvar zašto se ne želim javno promovirati, a tvoj je primjer zašto.

Na sajtove o ponudi posla ne idem jer ne ne nudim full time job i mjesečnu plaću.

[quote=“gorrc”]Radi se o Balkan d.o.o mentalitu, što je izletjelo i nedavno ministru:)
Ja uopće ne sporim da ti kao netko tko daje posao treba imati poštovanje i možda veće poštovanje nego dobiva u “Balakan d.o.o” ali stav da mi daješ kruh na stol je “Balkan d.o.o” sa tvoje strane.

Dao si mi novac u ruke koji je ekvivalent mojem znanju i radu.
Po kruh se ide u pekaru:)
Osim naravno ako moj rad i znanje ne vrijede ništa, onda bih trebao biti sretan što sam dobio novac.
Onda sam dobio kruh u ruke.[/quote]

Zabrijao si i ulaziš u filozofiju.

Baš mi je drago.
Zanima me samo je li to bilo prije nego si ovdje pokazao kako se obračunavaš s neistomišljenicima ili poslije.
Kako reagiraš kada ti programer kaže npr. “Žao mi je, Marko, ali to nije moguće napraviti u roku koji si zadao”?

[quote=“mile”]Baš mi je drago.
Zanima me samo je li to bilo prije nego si ovdje pokazao kako se obračunavaš s neistomišljenicima ili poslije.
Kako reagiraš kada ti programer kaže npr. “Žao mi je, Marko, ali to nije moguće napraviti u roku koji si zadao”?[/quote]

Onda mu kaže: “Jesi siguran? Ajde da se nađemo pa da mi to kažeš u lice?”

Koju filozofiju, jel ti tražiš čovjeka da unaprijediš svoje poslovanje ili tražiš čovjeka da mu kruh kupuješ.
Lako se tako postavljati u državi sa skoro pa 400.000 nezaposlenih.

Hrvatski dug - koliko iznosi upravo sada? | BrojaÄŤ hrvatskog duga i nezaposlenost

[quote=“mile”]Baš mi je drago.
Zanima me samo je li to bilo prije nego si ovdje pokazao kako se obračunavaš s neistomišljenicima ili poslije.
Kako reagiraš kada ti programer kaže npr. “Žao mi je, Marko, ali to nije moguće napraviti u roku koji si zadao”?[/quote]

Zašto pokušavaš vlastitom manipulacijom iscenirati događaje koji ne postoje? ili situacije za koje ne možeš znati kako su se uopće dogodile?

U biti pokušavaš degradirati nekoga koga uopće ne poznaješ, vjerojatno uvrijeđen i sa debelim vlastitim egom.

I na koncu, zašto gubiš živce nakon komunikacije koju si sam započeo? i radiš spin gdje od sebe praviš žrtvu?

Smiješan si ispao i smiješno je to što radiš. Pomiriš se lijepo sa tim i pališ dalje.

Kompić ti je gore, trk sa njim na konzultacije :wink:

[quote=“gorrc”]Koju filozofiju, jel ti tražiš čovjeka da unaprijediš svoje poslovanje ili tražiš čovjeka da mu kruh kupuješ.
Lako se tako postavljati u državi sa skoro pa 400.000 nezaposlenih.[/quote]

Drugar, zapjenio si se kao i ovi trolovi. Nemoj biti kratkog fitilja. Nisam ovdje došao kako bi tebi i sličnima pojašnjavao stvari, jer od takvih niti tražim išta, niti želim.

Ovo je bio oglas a ne tema o politici. Sumirajte svoju komunikaciju koja je uistinu smiješna.

Raspametili ste se ko mala djeca a da Vam se nitko nije niti obratio. Dok niste počeli sa paljbom. Klasika za forume.

I onda dobijete po “tamburi” od nekoga tko je sam, a Vas je već troje. I onda ide klasično vrijeđanje. Momci, ohladite.

Nebitni ste. I moju priču ne možete spaliti.

Ja sam ovdje potpuno nebitan.
Tebi nije bitno kako te programeri koji bi se možda javili na oglas doživljavaju? Ako ovako reagiraš na dobronamjerne kritike nepoznatih forumaša, kako ćeš tek reagirati kada imaš mogućnost nekoga ucjenjivati za “njegov kruh”? Čak i kada se radi o bezazlenim neslaganjima i nesporazumima do kojih u procesu programiranja redovito dolazi?
Problem je u tome što je ovo što si do sada napisao jedino što imaju da donesu odluku.

Gluposti, ja sam samo informativno pitao zašto mora biti iz Zgba i dao svoje mišljenje. OK, nitko me nije pitao i to stoji, ali tvoj nastup ovdje poslije mog posta je katastrofalan. Nit poznam Milu nit mi je kompić, a i nemam pojma o kakvim konzultacijama ti pričaš. Tvoj nastup govori više o tebi nego o nama svima tu skupa koji smo se javili na ovu temu. S obzirom na takav nastup nije niti čudo da tražiš nekog da ti bude blizu. Živjeti u nepovjerenju je jako teško, ali onda svoje frustracije liječi na drugom mjestima, a ne na virtualnom trgu s pun ■■■■■ ljudi na njemu.

Svi ste vi ovdje ispali smiješni pa zajedno svi palite dalje, a predlažem da se trolanje izbriše i da ostane sam oglas kakav je ali je takav, pa ako će mu se netko javiti, javiti će mu se, a ako ne neće mu se javiti nije vaš problem.

A tebi štovani @Protein savjetujem da neulaziš u rasprave, te da ostaviš oglas ovakav kakav je ili ga nadopuniš (moj savjet)

  1. dečki su pitali osnovne informacije (što je logično) - nisu te pitala djeca nego ljudi koji se razumiju u ono što tražiš
  2. ako si ozbiljan kao što se predstavljaš trebao si ih dati ili dopuniti u oglasu
  3. ovako ćeš teško naći kvalitetnnog programera, možda susjedovog malog koji je naučio osnove PHP-a
  4. zašto Zagreb? Netko te već ogulio za novce pa se bojiš? Ako je tako ima i drugih načina da se zaštitiš, a kao što je spomenuto imaš i skype da vidiš programera kad ga toliko željno želiš vidjeti
  5. Hrvati rade za razne ljude u svijetu, što bi oni trebali ići na sastanke u Hon Kong ili ti neznam ni ja gdje ili obratno hmm.

Rekao si da su ti se dvojica javila, pa eto imaš ljude :slight_smile:

Sretno svima u daljnjem radu i u daljnjem trolanju

Ja sam jedan od dvojice.

Nemojte brisati ništa iz ove teme, da sam prije pročitao, ne bih se ni javljao.

Pih, utrošenog li vremena na stiskanje tipki…

Eto kaže lijepo moderator da oglas ostaje. Slažem se da komentari ostanu jer meni uopće ne smetaju. Sada bih Vas zamolio da napustite ovu raspravu i lijepo u miru idete dalje.

kakva drama, heh. Simpa mi je ovo. Para uvijek vrti tamo gdje burgija neće. Bez brige.

eto to bi bilo to. kandidate primam i dalje. Više od 250 kn ne mogu platiti satnicu, za sada.

pozdrav i pozitiva neka Vas prati :wink:

Više od 250 kuna ne možeš platiti satnicu, jednako kao što na običnu poruku ne znaš odgovoriti ni sa jednostavnim “ok”.

Odgovorio si na moju prvu, ali druga kao da je završila u spamu…

A to da ćemo napustiti raspravu, to možeš zamoliti, ali ne možeš očekivati.
Forum je otvoren i svatko ima pravo napisati svoje mišljenje.

Ja sam mišljenja, ako ovo bude čitao netko tko se razmišlja da li da ti se javi, da to nikako ne učini, jer si krajnje neprofesionalan.

@dev_masta To se dalo zaključiti odmah na početku.

A možda i nije, jer sam ja odgovorio dok je u ovoj temi postojala samo jedna, prva poruka.

Dobro, nekome je i to bilo dovoljno :slight_smile:
I meni će sljedeći put.

[quote=“dev_masta”]Više od 250 kuna ne možeš platiti satnicu, jednako kao što na običnu poruku ne znaš odgovoriti ni sa jednostavnim “ok”.

Odgovorio si na moju prvu, ali druga kao da je završila u spamu…

A to da ćemo napustiti raspravu, to možeš zamoliti, ali ne možeš očekivati.
Forum je otvoren i svatko ima pravo napisati svoje mišljenje.

Ja sam mišljenja, ako ovo bude čitao netko tko se razmišlja da li da ti se javi, da to nikako ne učini, jer si krajnje neprofesionalan.[/quote]

Pa što da ti odgovorim? javio si se i rekao kako nisi iz Zagreba nego iz Rijeke. A što sam napisao u oglasu?

Da sam napisao turbo oglas, sa svim informacijama, opet bi se našao netko tko bi tražio još.

Vatromet budalaština i predrasuda. Jedan oglas u kojem je pisalo sve i još na PM. A ne u javnu raspravu kao što se krenulo.

I kada se bačena loptica prihvati, pa se odgovara istim načinom, tada sam ja neprofesionalan?

Brod luđaka.

[quote=“Protein”]Pa što da ti odgovorim? javio si se i rekao kako nisi iz Zagreba nego iz Rijeke. A što sam napisao u oglasu?

Da sam napisao turbo oglas, sa svim informacijama, opet bi se našao netko tko bi tražio još.

Vatromet budalaština i predrasuda. Jedan oglas u kojem je pisalo sve i još na PM. A ne u javnu raspravu kao što se krenulo.

I kada se bačena loptica prihvati, pa se odgovara istim načinom, tada sam ja neprofesionalan?

Brod luđaka.[/quote]
Gle majstore, mogao bi prestati s vrijeđanjem.

Ali opet si mu trebao odgovoriti nešto, teško je tipkati Ok, ili nešto drugo, a lako je ovdje se prepucavati s drugima pff.

I prestani s vrijeđanjem

edit:
cc me prestigao :slight_smile: