Trazim saradnike -skraceni linkovi

trazim saradnike …za skracene linkove gde bi jedni drugima klikali na skracene linkove … zelja je da oformimo grupu gde bi jedni drugima klikali na skracene linkove …svi zainteresovani neka se jave u poruci

I sto dobijamo sa time dje klikcemo jedni drugima skracene linkove?

Tako biste mogli reći:

Mi smo iz grupe Sam sebe u dupe. :grinning:

Da izvinete. :slight_smile: Šala mala. :o:

3 Likes

Sta ce te da radite sa tolikim parama koje zaradite od kliktanja?
Bolje to vreme koje planiras da potrosis na besmisleno kliktanje potrosi na ucenje kako stvarno da zaradis pare online.

molim da se javljaju samo oni koji hoce da zarade novac …a ovi sto hoce da miniraju temu molim da mi se ne javljaju…ako bi oformili grupu od 20 ljudi moze se zaraditi oko 500 mesecno

Haha odje se ne zna ko je ludji od koga :slight_smile: makar nije dosadno na ovaj forum.
Pazi ti te teme u 2 dana
Trazim posao - radim pinove na pintrest
Potreban mi je posao na internetu - unos podataka na sajt
Trazim saradnike -skraceni linkovi

Uspori malo i kad otvaras teme lijepo napises o cemu se radi oglas ti je nepotpun, da se tako pravi 500e mjesecno preko noci ti ne bi poceo sa temama trazim posao. Izneses fino odje kako si ti to zamislio i mozda ti se i neko javi.

2 Likes

500 dinara? Koliko je to evra?

2 Likes

e ovako napisacu …moze se i vise zaraditi ako ljudi hoce da rade ali za to treba uloziti vreme …ovako postoji veliki broj servisa za skracene linkove …koji nude po 15 $ za 1000 klikova na skraceni link … naravno 15 $ za americke klikove …e sad posto postoji vpn …za one koji ne znaju to je program koji moze vasu ip adresu pretvoriti u americku … i kad bi svi koji su u grupi imali taj program onda bi cena klika svakog od nas bila 0,015 sto nije lose jer ako grupa ima 20 clanova to je 0,30 $ dnevno po jednom sajtu …a reci cu da takvih sajtova ima minimum 100 koji redovno isplacuju … dakle dolazimo do cifre 0,30 x 100 sto je 30 $ dnevno …ko hoce toliko da radi … ko nece moze manje …ali zaradi manje …dakle ako hocete zaraditi 900$ mjesecno od toga trebate kliknuti svaki dan po 20 ljudi u grupi x 100 sajtova za skracivanje linkova sto je vasih 2000 klikova …a rekao sam na pocetku da se placa 15$ na 1000 klikova sto je 30$ dnevno …eto objasnio sam …ako neko hoce neka se javi …ako je nekom mnogo da klikne 2000 puta neka klikne 500 puta …to je oko 7,5 $ dnevno … ni to nije lose za toliko posla gde te glava ne boli

Pa to nemoze tako da funkcionise, ti ne mozes znat ko ti je od 20 ljudi kliknuo toliko puta na link da bi mu dao 7.5 dolara. I sto bi mu davao 7.5 dje si tu ti kad ravnopravno zaradjujete dje si ti u tome, jer po ovome ti dobijas samo ono koliko ti puta kliknes na link. Nesto si se ti tu preracunao aj opet ti to osmisli pa napisi.

Sad mi ona ponuda od @brane333 za 10$ i ne zvuči više tako loše. :joy:

6 Likes

sceko …ti ocigledno slabo kapiras …al tvoj problem…ja ne dajem nikom 7,5 dolara …vec kliknem ja tebi a ti meni na linkove …i moji klikovi tebi ucitaju zaradu a moji klikovi tebi ucitaju zaradu na tim sajtovima … i posle te lepo sajt isplati …i tebe i mene … razumes … a moze se znati ko je kome kliknuo … napravi se grupa na skajpu …i uzmes ti meni da klikas a ja tebi …klikovi se ucitavaju automatski …kad zavrsim klikanje sa tobom mogu da proverim jel se broj klikova povecao na svakom sajtu za +1 … u grupi nema varanja ako cemo svi da zaradimo …jer ce taj ko vara automatski biti izbacen iz grupe …

Kako si lud baka moj, pa sto bi ja klika tebi, a ti meni kad mozes sam sebi sa VPN kako si to vec zamislio. To je jedna stvar druga stvar ne postoji 100 sajtova sa takvom uslugom, i treca stvar niko od njih ne placa da samo kliknes.

tih 500 klikova ili 7,5 $ moze se isklikati za najvise 1,5 sati … a morate priznati da nigde ne mozete zaraditi 220 $ mesecno za 1,5 sat posla dnevno

vidi se da ne znas nista o tome sceko … to se vec radi u pakistanu …a ne mozes sam sebi klikati sa vpn …jer sajtovi to provale … uputi se malo u stvar pa onda baljezgaj ovdje po sajtu

i postoji ne 100 nego 500 sajtova za skracene linkove …nego ti nisi upucen u stvar a pricas …

Haha ja nisam upucen kazes, dobro evo ti me uputi. Da nastavim posto ocigledno ne citas sto ti pisem.
Kako ces onda to sakupit sa 20 ljudi? kad sad rece da to sa vpn ne radi, znaci imas samo 20 klikova fali ti jos 480 do 500 i to tih 7.5 dolara dje ces njih pronac? aj mi sad na ovo odgovori nemoj mi preskakat.

ne odgovaram na nebulozne poruke …a ovo sto ti pricas su nebuloze …ali odgovoricu ti …vpn radi sa mog kompa mi ucitava americku zaradu…ali ne mogu sam sebi kliknuti 20 puta zato mi i treba 20 ljudi …

jer na tim sajtovima je minimum za isplatu 5$ i bez 20 ljudi bi mi trebalo 3 meseca da bi dosao do isplate a sa 20 ljudi bi mi trebalo vrlo malo vremena za isplatu na svakom sajtu

Kako ces to ostvarit sa 20 ljudi kad a ne mozes sam sebi klikati sa vpn …jer sajtovi to provale …
Znaci imas 20 klika samo po sajtu.

Sašo, pod hitno reguliraj riječnik, tako ne razgovaramo ovdje na Forumu. :neutral_face:
Ako nastaviš tim tonom, automatski ćeš biti poslan te gluposti pisati na drugom mjestu. :wink:
Mi smo ozbiljan Forum. :o:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey