Tražim uslugu optimiziranja portala

Poštovani,

Vlasnik sam i urednik news portala koji koristi Wordpress kao platformu. Želja mi je doraditi portal, optimizirati ga za tražilice i sl., a u uz to riješiti i problem sa hostingom. Naime, posljednjih dana portal zablokira i ne mogu ga uopće koristiti (Resource limit reached).

Ukoliko netko ovo radi i ma vremena, moze se javiti na privatnu poruku.

Lp

Također, u opciji je i uzimanje novog hostinga. Na trenutnom imam 40gb, a potrebno mi je više… možda 60-100gb. Dnevno posjeta ima do 15.000.

Mani se hostinga na tim brojevima, uzmi neki Dedicated server.

1 Like

Ili VPS. 20 karaktera.

1 Like

Koji bi preporučili? Trenutno sam na global.ba

Ako si zadovoljan sa uslugom, cijenom i podrskom onda ostani sa njima.
https://www.global.ba/vps.php
Svaki od tih VPS-ova ce goniti 15k posjeta ako je dobro optimizovan sajt naravno.

1 Like

Jesam, korektni su i dugo surađujemo. Također, i podrška im je odlična. No, imam problema sa dodjeljenim resursima. Portal često zablokira jer potroši sve dodijeljene resurse.

@Veritos vam se bavi sa optimizacijom, pa probajte doći do njega :slightly_smiling_face:

1 Like

digitalocean

Ja Sam pobjegao sa Leftor na global prije mjesec dana. Za sada su mi se pokazali dosta bolji i profesionalniji. Vidi sa njima da ti preporuče neki bolji paket

1 Like

Posto ti je sajt news portal, predlazem da instaliras varnish(cache za web) i redis(cache za db).
I da uzmes vps na hetzneru.
image
dodatnih 50gb mozes uzeti za 2.40€ + dnevni backup za 0.50€.
5.90€ + 2.40€ + 0.50€ = 8.80€ mjesecno ce te sve izaci.
Na hetzneru sam 15mjeseci nikad vps nije bio offline do sad.

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey