Tražim WP Developera na području Zagreba

Pozdrav svi, ova godina mi je donijela više posla nego što sam mogu savladati povodom čega sada otvaram novu firmu te sam u potrazi za pojačanjem, iako je riječ o novoj firmi dovoljno je startnog kapitala da nema nikakvih stresova. :grin::grin::grin:

Trenutno trazim:
WordPress developera m/ž/whatever sa minimalno godinu-dvije (može i više) iskustva, ne treba mi sitebuilder nego netko tko je u stanju izraditi stranice, pisati Code, koristiti google, stackoverflow, codepen i ostale “priručnike” te implementirati neki custom code i tak :grinning:
Posao nije previše kompliciran, većinskim dijelom izrada stranica po zadanome layoutu ili editiranja postojećih.

Nema potrebe za izradu custom pluginova (ok to je plus, ali ni ja sam to ne radim) 
Nema potrebe za GitHubom ni ničim takvim
Nema potrebe za zamolbom
Morao sam ovo troje gore napisati 🤣

Dosta koristim:

GravityForms
WooCommerce
ACF 
Revolution Slider 

Nekakvo prethodno znanje je poželjno, ali nije uvjet. Ako ništa, dosta toga naučiti ćete u radu sa mnom. :grinning:

Lokacija ureda je Špansko/Malešnica te bi se u startu uredno dolazilo na posao (poslije se lako dogovorimo za koji remote dan ili ako korona opet sj*be stvari i tak :joy:).

Thats all folks, posla kod mene ima, ako netko želi raditi nek se javi. :grin:

Rok prijave je 3.7., prijavu pošaljite na [email protected]

P.s. na raspolaganju sam za sva pitanja, pošaljite slobodno mail ali gasim thunderbird uskoro tako da se nemojte nadati odgovoru tako skoro :laughing: