Tražim zajam uz ovjerenje

Pozdrav, treba mi zajam u iznosu od 400€ uz ovjerenje kod javnog biljeznika!

@brane333 :smile:

Vracam sa kamatama u roku od 30 dana, najkasnije do 15.08.
Ukoliko moze netko pomoci bio bih jako zahvalan!

Čisto informativno :

Da, napravio sam account prije 45 minuta, jer ocajno trazim postove po googleu vec 20 sati i nisam naisao na nista osim na prevare, razne ugovore od mobilnih operatera, kredite preko kartica i razno… naisao sam na ovaj forum sasvim slucajno jer sam vidio poveznicu preko google-a gdje je neki lik takoder trazio novce, ali je ocito bila stvar u njegovom pokusaju prevare… zato trazim putem javnog biljeznika da sve bude ugovoreno uz normalne kamate

dobro sta ti ne poznajes osobno nikog u zivotu koji ce ti posuditi 400 eura pa da to ovjerite kod biljeznika pa to trazis po random forumima ?

ili ti nitko ne zeli posuditi iz nekog razloga?

imas oglase po novinama ljudi koji posudjuju novac uz kamatu pa uzmi od njih - i oni ovjeravaju kod biljeznika tak da nema problema, ionako ces im vratiti za mjesec dana.

4 Likeova

ne, ne poznajem nikog osobno tko mi moze posuditi te novce jer sam student tu u zgu, pocinjem raditi sad sezonski za 5 dana kao i svake godine, ali moram podmirit lijecnicko uvjerenje i rezije, a ostatak bih ostavio sebi i vratio iznos glavnice s kamatama…
oglase iz novinskih clanaka sam zvao, ali se svi temelje na pozajmnici koja se radi preko mobilnih operatera ili preko karticnih kredita…

Meni ovo miriše na jedno veliko sr@nje.

1 Like

ovjera kod javnog biljeznika ti je sran.e?

Sranje mi je to da imas doslovno ljudi na teletekstu na televiziji koji daju kredite. Nema sanse da doslovno svi po novinama rade preko mobilnih operatera ili karticnih kredita.

pa da, to su krediti, ne idu ispod 2k€, ja trazim zajam… pa probaj nazvat sve te brojeve koji se tako oglasavaju i uvjeri se sam…to je postalo globalno sad, legalni nacin da za*ebes ljude koji sjednu na to…jedini pravi kamatar kojeg sam uspio dobiti nije u rh i nece biti jos par tjedana…

https://www.ferratumbank.hr/apply/microloan

ne mogu preko ferratuma jer nisam poceo jos raditi… mislite da nisam vec isprobao sve opcije?!