TRAŽIMO DIZAJNERA za izradu logo-a za blog

Pozdrav,
Tražimo dizajnera za izradu logo-a za blog na temu dizajna i programiranja.

• BUDŽET: 500e (uplata preko paypal, skrill, računa u banci, postnet-a…)
  • ROK ZA IZRADU: je 7 dana, (do 13.6.2015 )

IZGLED LOGO-a:
Dimenzije: 72x62, bele boje, sa prozirnom pozadinom, i OBAVEZNO veliko slovo B!

PRIJAVE:
Šaljite vaše slike (.png) u inbox-u, a nakon 15og javljamo se dizajneru čiji nam se logo najviše dopada, i nakon naše uplate šalje nam i .psd fajl.

@Stefan možeš li molim te dati ime bloga?

@stefan

S obzirom na budžet, očito je da očekuješ profesionalca i profesionalan logo, pa bih ti preporučio da po završetku natječaja od odabranog dizajnera tražite fajl u vektorskom formatu (.psd je rasterski, photoshopov format, a tebi bi bolje odgovaralo da imaš recimo .ai ili .eps, tako da ga po potrebi možete koristiti i u najmanjim i u najvećim veličinama, od vizitke do jumbo plakata).

Moj prijedlog loga stiže uskoro, vidimo se u inbox-u .)

Oprosti, ali čime garantiraš da ćeš uzeti i platiti rješenje koje ti se svidi? Meni ovo malo smrdi da za velike pare hoćeš namamiti ekipu i uzeti besplatno što više različitih ideja…

1 Like

Savjetujem vam da mu predložite da posao, nakon dogovora ovdje, obavite preko Elancea. :wink:
Preuzmite na sebe trošak simboličnog postotla koji Elance uzima za izvršen posao, ali zauzvrat imate sigurnost. :smile:
Daljnjeg troška nema, a sve se može izršiti u par minuta. :angry:

1 Like

I meni bi više odgovaralo da se to radi preko UpWorka.
(na Elance-u još nisam, jer računam da će uskoro sve to biti UpWork)

@stefan - da pustiš neki glas ?

Hvala na predlogu,
zapravo, imamo logo sajta na kome piše naziv sajta, ali nam je potrebna i iconica koja zamenjuje logo u sticky-bar-u kad korisnik koristi scrolll. Tu ikonicu tražimo.

https://www.google.rs/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=how+to+guarantee+that+I+will+be+paid+for+freelance

Kao što sam prethodno rekao:

Uplata ide preko računa firme, tako da nije bitno kako i preko čega se plaća. Kako god vama odgovara.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey