Tražimo Wordpress programera za honorarne poslove

Potrebno znanje PHP, MySQL, HTML, CSS, javascript, Wordpress, responsive, optimizacija… Sa minimalno 5 godina iskustva rada sa Wordpressom!

Posao se temelji isključivo od kuće. Projekti se trebaju isporučivati u rokovima, što znači da osoba treba biti kompetentna, fleksibilna, posao odrađivati savjesno i kvalitetno, te samostalno razmišljati kako vizualno neke stvari posložiti kako bi sve bilo ujednačeno i profesionalno.

Ukoliko se vidite kao kandidat, javite se na m.horvat@swiss-consultinggroup.com

Trazite vi da se reklamirate besplatno, svaki put novi nalog, ne moze covek da vas pohvata…

Znaci spamujete gde stignete po raznim forumima i sajtovima, predlazem Administratorima da banuju ovu budalu.

Poslana mu je poruka još prije par sati. Znamo sve, nešto ćemo učinit’. :expressionless: Možda je čovjek zaboravio password. :smile: Hvala tebi Marko. :o:

Ja aktivno suradujem s gosp. Mathiasom i imam samo preporuke. :slight_smile:

Super, reci mu da ne spamuje vise forum :slight_smile:

Evo ga i ovde:

Jednostavno zaobiđeš i bolje iskoristiš vrijeme. To će moderatori lako rješiti, jer trenutno s postovima i ti realno spamuješ :smiley:

Samo sam dao svoj doprinos ovdje i ne razumijem da ti na slijepo nekoga nazivaš budalom. To je itekako gore od spama.

Pa očigledno da nije rešeno čim toliko spamuje… Ne moraš ti sve da razumeš idi se javi na oglas i uživaj :slight_smile:

Kolega @mozvatic spominjao je navedeni email iz usluge, kako kaže. :blush: @MHorvat je svejedno dupli account i zatvoren je. :wink: Na gornji oglas može vam odgovoriti i u ovoj temi s ovog accounta: @mathias to je ista osoba. :slight_smile:
Mate, ako si zaboravio pass, zatraži ga na email, dobit’ ćeš ga na gorespomenuti, a za daljnje spamanje i otvaranje duplih profila uslijedit’ će i ozbiljnija reakcija. :blush:

Ugodna večer svim Forumašima i isprika. :blush: :o:

1 Like

5 godina! Jee! A jel i plaća za programera sa 5 godina iskustva takva? Plaća bi trebala biti najmanje 7500 kuna za taj staž!

@Kikac

I vise.

Pitanje je da li full time posao ili fus.

Ako je fus onda ide po satu.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey