Tražu se partneri/ce

Kome treba dodatna zarada za kurve, marihuanu, rakiju… nek mi pošalje mejl sa subjektom “oću raditi” na adresu dbergam@yandex.ru

1 Like

A sto je sa koksom?..

Neznan moderni riječnik al ako je to kokain to vodi u smrt.

Bolje kokain nego mlm :smiley:

1 Like

bgm ces morati napisati o cemu se radi jer je oglas u pitanju :slight_smile:

1 Like

Bavim se internetskim marketingom. Moja
poslovna stranica je

http://zarada.125mb.com

Toplo preporučujem ORU marketing. Trnutno je hit među
marketarima. Program je nov i u razvoju je. Članovi neprestano
pristižu. Vlasnik je pouzdan i iskusan. Probajte nije skupo.
Proučite program na mojoj stranici i svakako preko tražilica
čitajte recenzije. Želim Vam puno uspjeha!

Sta je ORU? kako sa njim mozemo zaradit, na koji princip radi taj program. Ne zelim da posjecujem stranice druge vec odje je oglas ocemo odje odgovore :slight_smile:

Tako da pucaj, daj nesto konkretno kako ti zaradjujes od toga i kako to funcionira. Bez okolnih prica vec konkretno sta se tu radi kako se dolazi do zarade i kako te isplacuju, da naucim malo vise o tome iz prve ruke.

I ako moze bar neki dokaz isplate. Tnx. :slight_smile:

http://zarada.125mb.com/proof/

ORU Marketing je čisti MLM program koji funkcionira po principu uvođenja članova. Zarađuje se timski - zajednički. Oru je prvenstveno banka ko šta je to PayPal, ali ima nus ponude, shop, travel, pharmacy…

http://zarada.125mb.com/oru.html

Pogledajte video, pročitjte text istražite preko tražilica…

Cek, zaradjuje se uvodjenjem clanova. Nije li to nesto slicno onim gradjevinama u Egiptu i Sudanu?

Ne. Samo je tako posložen. Pogledaj, državu, crkvu, poduzeće… šta nisu posložene u piramidu? Ali ovo je legitiman posal koji nudi šansu svakom. U MLM-u referal može zaraditi više od svog sponzora ako je vješt. U piramidi zarađuje samo osnivač i kad tad završi u zatvoru.

A moja zarada? Novi san i zarađujen 4 centa dnevno. Biti će to s vrimenon puno više. Ovo je dugoročni program koji neće nestati preko noći.

Pa ja u preduzece ne zaradjujem tako sto dovedem jos nekog :smiley:

MLM Regular job
Unlimited earnings Limited earnings
Can not be fired Can be fired
Work in team Individual work
Flexible working time Fixed working time
Work from home Work in company
Work without boss Work with evil boss
Work without stress Work with strong stress

@smeon, tvoja firma nije mlm sustav. Možeš li u toj svojoj piramidi zaraditi više od šefa? Možeš li reći sad mi se ne radi, kasnije ću? Shvati da si u piramidi a ja sam u mlm-u.

Ilitiga ukratko… još jedno prodavanje magle.

5 Likes

Prijatelju proći će ti život, nećaš za kilogram banana zaradit. Prestrašno je to koliko si naivan.

1 Like

@Davor_R_Bergam

Koji je ovo pokusaj mlm-a?
Ili da se drukcije izrazim, koja po redu firma preko koje si probao nesto zaraditi?

Mlm preko one tvoje prijateljice, propala zarada?

Probao si jedanput, mozda dvaputa i vidio si da ne ide, pametan ne bi dalje forsirao.

U svakom slucaju, ako radis na brojacu, nauci php 7, OOP, neki framework , imas vremena za nauciti i zaradi novce.

Gubis vrijeme na nebuloze.

A svugdi nešto kapne. Dade se. Klara se ne bavi mlm-om nego reklamom. Nije da ne ide ali bi moglo i bolje. Problem je strah kod ljudi. Njima je sve prevara. A na brojaču nisan zaradija ništa a stalno se preuzima. Osim mlm-a iman i affiliate programe. Dobri su. Nedavno san izaša na rusko tržište. Da vidin kako dišu. Sve bi bilo puno bolje da ovo nije Balkan na kojem niko neće da radi. Neko posal poglašava kockanjen, neko misli da se samo prijaviš u posal a oni šalju novce bez rada. I takvog san ima. Iman banere puno kvalitetnije od adsensea. Ide.

Cetiri centa dnevno, to ti 120 centi mjesecno… taman kila banana :smiley:

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey