Treba mi netko tko koristi Microsoft Outlook

Trebam uslugu od nekoga tko koristi Microsoft Outlook.

Radi se o jednoj ozbiljnoj poslovnoj stranici, koja posluje godinama. Ne šalje spam, niti sam posljednjih godina primjetio da šalje ikakve mailove. Nije neka “kompanija za online zaradu” niti bilo što slično. To je stranica na kojoj ima meni korisnih poslovnih informacija.

Stvar je u tome da su ovih dana promijenili politiku i postali skupi. Postoji opcija besplatnog članstva, ali je potrebno imati Microsoft Outlook što ja nemam. Imam Outlook Express i to izgleda ne prolazi.

Meni treba da se netko tko ima Microsoft Outlook registrira tamo umjesto mene. Registracija traje minutu, ne traži se broj kartice niti bilo kakvi financijski podaci.
Nema nikakvog spama niti ičeg sličnog.

Za uslugu dajem AdWords kupon koji daje 400 kn besplatnog kredita nakon što se potroši 100 kn.
Ili šaljem $5 na PayPal.

Znači treba mi samo da se netko registrira umjesto mene pošto ja nemam Microsoft Outlook. To je sve. Tom nekom neće naknadno dolaziti nikakvi mailovi niti će ga terorizirati sa nečim.

Više info na PM.

Jesi li pokušao da aktiviraš Trial i da na njega primiš to već?

To mi ne rješava problem jer vjerojatno traje samo par dana, a i treba kontaktirat njihov support i kompliciraju sa tim.

Traje 30 dana (koliko znam) :slight_smile:

To mi je kratko :smiley: A i treba neke akcije sa supportom da se odobri

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey