Treba mi netko za jedan data entry posao u Wordpressu

Posao se bazira na dodavanju i kloniranju novih stranica, unosom affiliate linkova i slicno. Ja imam veliku listu od nekoliko stotina affiliate programa, a vas zadatak bi bio uci u svaki od njih i generirati affiliate linkove, koje bi zatim implementirali u WP preko jednog affiliate plugina.

Treba mi netko s iskustvom u WP-u, tko razumije engleski i tko je do sad vec radio s affiliate programima kako bi mogao razumjeti cijeli projekt koji se radi. Ovo je posao koji zahtjeva vremena i dosta strpljenja jer morate ponavljati stalno iste radnje.

Mozemo o detaljima preko pvt-a.

Da ne odgovaram svima isto u pvt - evo jos par informacija…

Dakle radi se o review sajtu koji je dostupan na dvadesetak razlicitih jezika i koji ima recenzije raznih sajtova, njih nekoliko stotina. Potrebno je unijeti neke osnovne informacije od svih tih par stotina sajtova u Wordpress, ukljucujuci i affiliate linkove koji se za svaki jezik generiraju odvojeno.

Po mojoj procijeni se moze dodati oko 5-6 sajtova po satu tako da ce vam za sve skupa trebati mozda ukupno 50 sati.

Znači “ručni rad” :grin:

Pa ukrako, da… Ja krenuo to sam raditi pa da sam nastavio bi vjerojatno laptop letio kroz prozor.

1 Like

Cista fizikalija :smiley:

Hehe kuzim i suosjecam patnju, takve stvari valja prebaciti na neko bolje rjesenje od wp-a, kad je god moguce.

Procijenio sam da bi postena satnica za ovaj job bila 10 EUR, dakle ako se radi 7 sati dnevno, posao moze biti zavrsen u tjedan dana za sto dobivate 500 EUR.

Javilo vas se nekoliko pa cu vam redosljedom kojim ste se javljati slati detalje dok se s nekim ne dogovorim pa onda zatvaram topic.

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey