Trebaju mi animacije za web portal?

Trebaju mi 2x animacije slike za vremensku meteo stanicu

  1. pritisak zraka color animacija gdje se vidi kako se pritisak zraka povecava ili smanjuje u zavisnosti od rezultata vani
  2. smjer vjetra color animacija gdje prikazuje sve smjerove vjetra

Nadam se da ce mi neko pomoci da nadjem ove 2x animacije jer su mi zaista HITNO potrebne

Bojim se da ćeš morati bolje precizirati upit kako bi bilo jasnije što točno trebaš.

Možda bi pomogao neki link na išta slično, pa dodatno opišeš što kod tebe treba biti drugačije.

Ako nemaš ni to…onda barem nekakve statične ilustracije nad kojima bi opisao što se treba animirati.

Tad će te lakše netko uputiti ili se ponuditi za izradu istih.

Evo ovako bi mi nesto trebalo


i za smjer vjetra

u zavisnosti koji vjetar puse da mi se animacija okrece :slight_smile: recimo ako puse sjeverni vjetar ili juzni tako isto za pritisak da mijenja kazaljka polozaj u zavisnosti od jacine hPa

Moze li iko pomoci ???

Pitanje je od kud mislis dobiti sve te informacije ? Ove sve elemente mozes relativno lako naci na codepenu.

Primjer kompasa

Informacije o smjeru vjetra salje mi podatke moja meteo stanica koji vjetar puse isto tako za pritisak zraka. Jedino mi bitno naci animacije kao slike koje bi se mijenjale u zavisnosti koji info salje meteo stanica :slight_smile:

Ok, sada je malo jasnije što trebaš.

Ali tebi ne treba samo animacija, nego interaktivna animacija koja će reagirati na određeni input.

Same animacije nisu nešto zahtjevne i to olakšava cijelu priču. Samo zavisno o vašoj razini znanja će se razlikovati i implementacija istoga.

Opcije su da:

  1. vam netko da savjete kako to napraviti sa HTML/JS/CSS
  2. da vam netko da gotov HTML/JS/CSS koi bi vi onda trebali ugraditi u svoj code i povezati te funkcije sa svojim inputima
  3. Ako ne znate ništa sa HTML-om, onda vam netko to treba i ugraditi

Što se tiče točke 1, ja bi to napravio na sljedeći način:
Vaša animacija se sastoji od svega jedne pokretne slike (kazaljka) …što jako olakšava priču.
Treba napraviti HTML koji prikazuje te slike, te kazaljci kroz CSS dodati animation prijelaze za kut.
Onda ovisno o inputu (vjetra, pritiska ili čega već) sa JS-om mijenjati kut orijentacije kazaljke, a setup iz CSS-a će taj prijelaz prikazati kao animaciju, a ne kao skokovitu promjenu.
I to je to.

…a što se tiče točki 2 i 3. To ipak košta, vrijeme je novac. :slight_smile:

@bozoou imas privatnu poruku.

Imam ko ce mi povezati bitno je sada gdje cu naci opciju 2

2.da vam netko da gotov HTML/JS/CSS koi bi vi onda trebali ugraditi u svoj code i povezati te funkcije sa svojim inputima