Trebam novi host, molim savjet!

Prerastao sam shared host i račun mi je suspendiran. Istina malo sam ga preopteretio sa 5-6 webova a glavni site još nije ni pokrenut.
Molio bih uvažene hostere koji ovo čitaju da pogledaju zahtjeve koje imam sa jednom stranicom a zbog koje sam gušio server. Uzeo bi VPS na kojemu bi bile neke tri-četiri stranice.

Postovani,

Javite nam se mailom ili telefonom sigurno cemo naci neko jeftino rijesenje za Vas

Pozdrav
Alen

Otegotna okolnost a za što sam tražio pojašnjenje i evo odgovora:

Zanimljivo je da kad ne trebaš server svi se nude i svi sve mogi pa su čak i najbolji a kada konkretno tražiš nešto svi zašute. Milijun postova o najboljim hostinzima a ja samo želim smjestiti par svojih malih webova :slight_smile:

Zahvaljujem prohostingu na ažurnosti.

Kakve skripte koristiš? Shared hosting će te izbacit za bilo kakvo malo veće opterećenje, VPS će ti biti ok ali svejedno si provjeri skripte, možda se daju optimizirati. A ako je problem sa hotlinkingom obavezno to riješi, to ti može stvarati probleme i na VPSu ako te previše zagušuju.

[quote=“d00m”]
Hi,
Your domain xxxxxxxx.com received 10701773 hits, much higher then the xxxxxx you believe you received.

This account can no longer be hosted on shared hosting…[/quote]
Pitanje:
Reci dali su ovi navedeni podaci na dnevnoj ili mjesečnoj statistici.

Niste naveli koliko imate mjesečno prometa u GB i taj podatak bi bio interesantan.
Ako koristite neki host servis i slično tada Hotlinking zaštita ne vrijedi.

VPS bi bio ok ali zahtijeva i veća ulaganja a i treba gledati mjesečni Bandwidth tko koliko nudi u paketu.

Mi Hostamo dosta zahtjevnih web stranica u CloudLinux Tehnologiji u prilogu su neke statistike tek toliko za pregled.

Stats1, Stats2, Stats3,
Stats4.

Rješenja za waše web stranice postoje i bez VPS-a te za daleko manji mjesečni iznos.

Ako ne pronađete rješenje slobodno me kontaktirajte na PM.

Pozdrav!
Ukoliko još uvek niste našli odgovarajući hosting, molim Vas javite mi se na PM.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja