Trebam optimizaciju Woocommerca

Pozdrav,

Tražim osobu koja mi može pomoći optimizirati woocommerce shop da se ubrza učitavanje stranice kao i sam rad istoga. Na shopu je trenutno 4.500 artikala, uskoro bi trebalo biti 10.000. Shop radi na placenoj temi woodmart, smješten je na Kinsta cloud hostu (bussines paket) povezan je na free cloudflare i koristi se placeni WP Rocket no međutim ni to nije dovoljno da radi uglađeno.

Koliko sam vidio izbacuje dotsa unused css i js, evo slika s mjerenja, tko je zainteresiran neka mi se javi

Probaj se poigrati sa Asset CleanUp Pro pluginom… Odličan plugin u kombinaciji sa Fastest Cache…lako odrediš gdje učitavat što (homepage/post/tag/category )… ima stvarno milion opcija kako podesiti učitavanje pojedinih skripti…

Evo ja ti to odradim. Imao sam slican problem na svom shopu i zacudo WP Rocket nije pomogao. Da li je samo problem sa sporim ucitavanjem ili stranica uspori kad je dosta usera na njoj?

Bilo je da steka kad je dosta usera, ali nikad nije pre velik broj (50 max). Pa sam zbog toga razloga sa shared presao na kinsta cloud jer sam mislio da cu time rijesiti. Dosao sam na kinstu i po mjerenju nije da se stranica ubrzala bas, isto tako kad surfam po njoj desava se dugo ucitavanje i tako to iako nema puno usera online tada

Znaci da je problem u neoptimiziranom WooCommerceu.

This topic was automatically closed 365 days after the last reply. New replies are no longer allowed.